lifestyle,  współpraca

Dzień kobiet spędzony nietypowo- 8 marca dniem bez gotowania :)

Cześć:)

Dzień kobiet coraz bliżej, dlatego warto zacząć już planować jak  chcecie go spędzić.

A może w tym roku chcecie go spędzić nietypowo? Pewne zapytacie co mam na myśli. Już Wam mówię. W tym dniu większość kobiet dostaje od mężczyzn kwiaty, czekoladki czy inne drobiazgi. To bardzo miłe prawda? Ale drogie Panie czy nie powinnyśmy być tak traktowane przez większość roku.

Ja proponuje Wam spędzić ten dzień inaczej, czyli w gronie przyjaciółek. Niech ten dzień będzie tylko dla nas. Umówcie się z przyjaciółkami i zróbcie sobie babski wieczór.

Możecie wyjść do restauracji, na kolację i coś zamówić, ale czy nie lepiej usiąść w domu przed telewizorem pod kocem z maseczką na twarzy i stopach i lampką wina.

Czy ta opcja nie brzmi zachęcająco.

No dobrze, ale wypadałoby coś przegryźć podczas seansu filmowego i rozmów o facetach. Skoro to nasze święto nie widzę siebie stojącej przy garach, a tym bardziej  wcinającej chipsy czy inne słodkości.

Pewnie słyszałyście o dietach pudełkowych.  Takie rozwiązanie świetny sposób nie tylko na pilnowanie codziennej diety, ale też na sposób na zorganizowanie zdrowej alternatywy na różne okazje.

Jak wiadomo każda z nas odżywia się inaczej. Niektóre z nas nie jedzą mięsa inne ze znajomych są na diecie bezglutenowej, a  Cateromarket to strona gdzie każdy znajdzie dania dla siebie.

Czy nie uważacie, że mój plan na spędzenie tego dnia jest najlepszy. Wieczór z przyjaciółkami, ploteczki, domowe spa i pyszne jedzenie. Czego chcieć więcej.

Koniecznie dajcie mi znać jaki jest Wasz plan na spędzenie tego dnia. To czas dla nas, więc bądźmy samolubne.

Po powrocie do domu od koleżanki na pewno będą czekać na Was kwiaty od ukochanego, a on będzie mieć czas, aby obejrzeć Ligę Mistrzów.

Koniecznie napiszcie mi w komentarzach jaki jest Was plan na spędzenie dnia kobiet.

Pozdrawiam Annapoint:)

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *