Maseczkowe testowanie,  recenzje kosmetyków

MASECZKOWE TESTOWANIE – Healing Mask Pack maseczka mocno nawilżająca z aloesem i 24K złotem

Cześć:)

Na rynku można spotkać wiele maseczek nawilżających w płachcie, ale nie każda spełnia Wasze, ale i moje oczekiwania. Tym razem pod lupę wzięłam maseczkę marki no:hj, którą znajdziecie stacjonarnie w sklepie JJKoreanBeauty.  lub wchodząc na ich stronę. Koszt maseczki to 8,99 więc jest naprawdę atrakcyjna.

Sprawdź -> Maseczkowe testowanie: NO:HJ Banana SSUL Mask Pack Honey

Jak zawsze zacznę  od opakowania maseczki. Tym razem jest ono przeźroczyste, widać przez nie złożoną maseczkę. Jeśli przyjrzycie się dokładniej możecie zaobserwować drobinki złota. Producent zapewnia nas, że wspomniane drobinki mają wyrównać koloryt skóry. Opakowanie bardzo łatwo się otwiera.

Po wyjęciu maseczki z opakowania nie czujemy żadnego zapachu. Maseczka nie pachnie niczym, co mi akurat odpowiada. Maseczka jest bardzo dobrze nawilżona preparatem. Polecam Wam nakładać ją na umywalką- może kapać 🙂

Jak w przypadku każdej maseczki tej marki jest ona dobrze dopasowana do twarzy, i co ważne nie sprawia po nałożeniu co sprawia,że nakładając ją możemy wykonywać inne czynności bez obaw, że maseczka nam  się obsunie. Nadmiar który pozostał mi na dłoniach po aplikacji wsmarowuje w szyję- swoją drogą czy istnieją maseczki w płachcie, które mają przedłużoną powierzchnie na szyję?

Producent zaleca, aby pozostawić maseczkę na ok 20  minut. Ja jak zawsze przedłużam ten  czas. Ściągam ją kiedy płachta jest już sucha na czole, pod nosem i jak i  na nosie. Policzki nigdy nie  wysychają do końca.

Po ściągnięciu maseczki cera jest wyraźnie nawilżona i gładka. Czy koloryt się poprawił? Nie wiem, bo nie mam problemów z przebarwieniami, ale cera na pewno  jest lekko rozjaśniona. Muszę zauważyć, że po zdjęciu maseczki skóra jest lekko klejąca do czasu wchłonięcia się produktu. Nie wchłania się jednak do końca więc polecam stosować maseczkę na noc, kiedy możecie na nią nałożyć swoją pielęgnację i pójść spać nie mając potrzeby nakładania makijażu, który na  lekko lepkiej , ale porządnie nawilżonej cerze może się ważyć.

Podsumowując jestem bardzo zadowolona z działania maseczki. Lubię stosować produkty nawilżające latem, kiedy operujące słońce przesusza naszą skórę.

Dajcie mi znać jak wy dbacie o skórę w lecie, aby była dostatecznie nawilżona.

Pozdrawiam Annapoint:)

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *