makijaż,  recenzje kosmetyków

Matowe Pomadki BELL HYPOALLERGENIC Mat Lip Liquid – jakość za niewielką cenę

Cześć 🙂

Nie wiem jak Wy, ale ja przez długi czas nie używałam produktów kolorowych  do ust. Myślę, że to przychodzi z wiekiem i że już dorosłam do używania kolorowych pomadek do ust.

Zawsze pojawiało się pytanie. Maty czy błyszczące produkty. Szczerze od zawsze bardziej preferowałam matowe, a przynajmniej mniej błyszczące usta.

Mam dla Was znakomite produkty, które nie dość, że znajdziecie w drogeriach to jeszcze cena jest totalnie na każdą kieszeń bo to jedynie 18,99 zł.

O czym mówię?

MATOWE POMADKI BELL HYPOALLERGENIC.

Mam Wam do pokazania 6 kolorów, każde na inną okazję, ale co najważniejsze każdy kolor jest twarzowy i trwały

 

W poście zobaczycie każda pomadkę na ustach oraz swatche na dłoni.

Kolor 01 To kolor prawie taki jak moje ust, Prawie niewidoczny, a jednak po jego nałożeniu usta są „lepsze”. Kolor troszkę podchodzi pod brąz i róż. Świetny kolor na co dzień. Noszę go często.

 

Kolor 02 To bardziej różowy odcień, który subtelnie podkreśla usta. Jest to odcień lekko brudnego różu. Również świetnie wygląda na co dzień, ale uważam, że przy tym kolorze warto mieć nieco bardziej podkreślone usta.

Kolor 03 To super twarzowy róż i dziewczęcy róż. W tym kolorze od razu czuje się młodziej, a w pochmurne dni humor od razu był lepszy.

Kolor 04 Ten kolor jest już bardziej intensywny i widoczny. To soczysty intensywny malinowy odcień.

Kolor 05 Kolor ten według mnie niewiele różni się od koloru 04. Kolor jest bardzo podobny, ale uważam, że ten kolor ma więcej pigmentów czerwonych.

Kolor 06 Ten kolor to bardzo soczysty koral. Intensywny kolor, który idealnie sprawdzi się na lato do opalonej cery i letniej stylizacji.

O wszystkich pomadkach mogę powiedzieć, że są niezwykle trwałe i nie przesuszają ust. Bardzo łatwo, a zarazem szybko aplikuje się je na usta. Zasychają w tempie natychmiastowym, a potem są nie do ruszenia. To co ważne pomadki nie wylewają się za kontur ust, a w czasie noszenia zjada się z ust bardzo równomiernie nie tworząc nieestetycznego ombre na ustach.

Warto zauważyć, że po aplikacji i podczas noszenia usta są lekko tępe, ale produkty te nie wysuszają ust.  Pomadki pięknie pachną, jednak zapach jest wyczuwalny tylko podczas aplikacji w trakcie noszenia zapach nie jest wyczuwalny.

Pomadki utrzymują się na ustach bez zarzutu ok 3-4 godzin. Po tym czasie lekko się zjada, jednak jak wcześniej wspomniałam nie schodzi nieestetycznie tylko równo i naturalnie. Jeśli nosicie jaśniejsze kolory z kolekcji efekt schodzenia produktu z ust jest wręcz niewidoczny. Opakowanie nie jest najwyższych lotów, ale trzyma się bez zarzutu i przeżyło upadek. Nie jest ono jednak najważniejsze bo najważniejsze jest to co znajduje się w środku.

Podsumowując uważam, że produkty są genialne jak za taka cenę. Mam też kilka produktów droższych, które nie dorastają im do pięt.

Jeśli tylko traficie na nie w drogerii zabierzcie je ze sobą.

Pozdrawiam Annapoint:)

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *