pielęgnacja,  współpraca

Mój salon – Urodowa mapa Polski

Cześć:)

Dzisiejszy wpis będzie nieco inny niż poprzednie. Oczywiście pozostanę w temacie kosmetyków i lifestylu. Chciałabym Wam dziś opowiedzieć kilka słów o stronie MójSalon.eu

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo rzadko korzystam z usług fryzjera, czy salonów kosmetycznych. Mam po takich wizytach zawsze negatywne odczucia. Prosiłam o podcięcie 5 cm, a wychodziłam z krótkimi włosami. Czy któraś z Was ma podobne wspomnienia??

Tutaj z pomocą przychodzi nam strona Mój Salon. Jest to wyszukiwarka salonów kosmetycznych i salonów fryzjerskich w waszej okolicy.

Na stronie możecie wyszukać interesujący Was salon w okolicy za pomocą kilku filtrów m.in: według województwa, nazwy salonu, usług jakie oferuje salon, czy po prostu wpisując miejscowość, która Was interesuje.

Strona do miejsce dla osób, które cenią sobie profesjonalizm wykonywanych usług. Na portalu znajdziecie rzetelne dane i opinie o salonach fryzjerskich i gabinetach kosmetycznych w całej Polsce.  Na stronie dodawać można opinie o jakości wykonanych usług przez dany salon, aby można było ocenić przed wizytą, czy miejsce nam odpowiada.

Wielką zaletą jest także fakt, że po kliknięciu w profil salonu pokazuje się aktualny cennik. W ten sposób przeglądają portal każdy będzie mógł znaleźć ofertę dostosowaną do jego możliwości finansowych.

Na portalu znajdziecie także ciekawe artykuły dotyczące pielęgnacji naszej cery, czy zabiegów kosmetycznych jakie oferują salony.

Koniecznie wejdźcie na portal i jeśli znajdziecie salon w którym byłyście napiszcie o nim opinię, podzielcie się swoimi spostrzeżeniami i twórzmy kosmetyczną mapę Polski:)

Ja już swój komentarz dodałam, a kiedy ty napiszesz coś od siebie?? #wyszukajsalon

Pozdrawiam Annapoint:)

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *