pielęgnacja,  recenzje kosmetyków,  współpraca

Quiskin Professional makeup Remover- demakijaż bez kosmetyków

Cześć 🙂

Demakijaż to jak wiecie podstawa pielęgnacji. Często jednak kosmetyki do demakijażu nas podrażniają. Z pomocą przychodzą nam innowacyjne produkty, którymi można zmyć makijaż za pomocą samej wody.

Takim produktem jest  myjka do twarzy z QUISKIN. Znajdziecie ją na stronie producenta, a jej cena to 29,99 zł. ( w porównaniu do glov cena jest kusząca).

Jak pewnie wiecie mam taką ściereczkę z glov, dlatego bardzo chciałam wypróbować taki sam produkt innej marki.

Produkt jest przeznaczony dla osób, które na co dzień mają mało czasu na profesjonalny demakijaż, a chcą się cieszyć zdrową i czystą skórą. Nie tracąc czasu bez zbędnych przygotowań dzięki Quiskin i wodzie jesteśmy w stanie wykonać profesjonalny demakijaż w kilka minut i spowodować, że nasza skóra będzie czysta, witalna i piękna. Wszystko to jest możliwe dzięki specjalnemu rodzajowi QUI- włókna, które dzięki  swojej innowacyjnej strukturze doskonale dociera do wszystkich miejsc na skórze idealnie ją oczyszczając.

Produkt jest średniej wielkości, ale idealnie mieszczą się w nim 4 palce. Wystarczy zmoczyć produkt i przystąpić do zmywania makijażu. Ja w tym momencie zmywam oczy płynem micelarnym, a domywam je olejem z awokado, który pozostawia tłustą warstwę. Produkt bardzo dobrze zmywa makijaż twarzy (czytaj. podkład) . Żeby nie było musiałam wypróbować czy produkt zmywa makijaż oczu. Z tym radzi sobie dobrze, jednak wolę tym produktem zmywać jedynie twarz.

Produkt jest bardzo dobrze i estetycznie wykonany. Na brzegu jest pięknie wykończony tasiemką oraz posiada delikatne logo firmy.

Jestem bardzo zadowolona z tej j myjki/ ściereczki do demakijażu. Wielkość jest idealna do demakijaż twarzy. Na pewno będzie mi służyć podczas moich podróży i wyjazdów.

Po użyciu wystarczy ją umyć przy pomocy mydła i wody. uważam jednak, że żeby ja naprawdę porządnie wyczyścić raz na jakiś czas można by było ją wrzucić do pralki.

Szykuje też małe porównanie ściereczek glov i Quinskin. jesteście zainteresowane ?? Dajcie mi proszę znać w komentarzach.

Pozdrawiam, Annapoint

 

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *