Maseczkowe testowanie

MASECZKOWE TESTOWANIE- SKIN 79 CLEAN- ON 2 STEP NOSE PACK

Zaskórniki dotykają coraz więcej z nas. Na rynku znaleźć można wiele produktów, które obiecują zwalczanie zaskórników. Jak sprawdzają się płatki na nos?

 

 

 

Dzisiejszy post poświęcony nie jest do końca maseczce, ale postanowiłam ten produkt podciągnąć do tej grupy. Płatki na nos, które zniwelować mają zaskórniki to główny temat tego postu. Znaleźć je możecie w sklepach internetowych. Najlepszą jednak opcją jest zakup płatków w sklepie internetowym producenta, do którego linka znajdziesz tutaj.

 

 


 

 

 

Płatki SKIN 79 CLEAN- ON 2 STEP NOSE PACK to produkt, który zniwelować ma zaskórniki szczególnie na nosie. Kształt płatka umożliwia także naklejenie go na brodę czy czoło.

 

Zabieg składa się z dwóch etapów:

 

ETAP I  to maseczka peel off zawierająca sproszkowany węgiel, który absorbuje zanieczyszczenia i usuwa zaskórniki.

ETAP II  to kojąca, hydrożelowa maseczka peel off zawierająca kojące składniki roślinne takie jak zielona herbata, kwas winowy, który rozjaśni drobne przebarwienia i zwęży pory, wyciąg z ogórka o właściwościach nawilżających czy oczar wirginijski, działający ściągająco, regenerująco i przeciwzapalnie.

 


 

 


 

 

 

 

Kupiłam 2 szt maseczek, ale co może Was zdziwić nie ja je testowałam. Wykorzystał ją mój narzeczony. Teraz z Waszej strony może pojawić się zarzut, że opisuję działanie maseczki nie sprawdzając jej na sobie. Po pierwsze  widziałam efekty zabiegu, po drugie na mnie zabieg ten byłby bezskuteczny, ponieważ nie posiadam zaskórników na nosie, a po wykonaniu tego zabiegu płatek byłby czysty. Poza tym te kosmetyki nie są przeznaczone tylko dla nas, a mężczyźni też powinni o siebie dbać.

 

 

Pierwszy etap zabiegu to szary płatek, który zawiera węgiel mający na celu absorbcję zanieczyszczeń. Przed nałożeniem płatka należy zwilżyć nos. Następnie nakładamy płatek i zwilżamy go już na nosiw. Płatek pozostawiamy na ok 15 minut na nosie, a następnie jednym energicznym ruchem ściągamy płatek. Powiem Wam, że po pierwszym razie byłam w lekkim szoku ponieważ na płatku pozostało naprawdę dużo zanieczyszczeń, szczególnie w okolicach płatków nosa. Z relacji wiem, że płatek nie jest w żadnym stopniu nieprzyjemny na nosie, nie ściąga też skóry. Płatek fajnie przylega do nosa i przyciągają się zaskórniki.

 

 


 

 


 

 

 

Drugi etap to hydrożelowa maska, która ma ukoić nos po zabiegu. Maseczkę trzymamy ok 10-15 minut. Maseczka koi, ale nie zauważyliśmy jej spektakularnego działania. Myślę, że ten etap można by było ominąć.

 

 

 


 

 

 

 

Ważną informację jest fakt, że produkt ten nie wysypuje po zastosowaniu. Jeśli ten produkt nie spowodował wysypu u testera to zapewniam Was, że i Wam nic się nie stanie.

 

Dajcie mi znać, czy korzystałyście z tej maseczki i co o niej myślicie. Jak wspomniałam maseczka sprawdzi się u osób, które naprawdę mają zaskórniki. W innym przypadku produkt będzie bezużyteczny.

 

 

Pozdrawiam Annapoint 😉

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *