denko,  lifestyle

500 Zł WYRZUCAM DO KOSZA – DENKO MAKIJAŻOWO- PIELĘGNACYJNE

Recenzje zużytych kosmetyków to chyba najbardziej miarodajny sposób recenzji. Sumowanie wartości zużytych kosmetyków uświadamia to ile wydajemy na dbanie o siebie. Co więc trafiło do kosza.

 

 

Powiem Wam, że dopóki nie zaczęłam zbierać zużytych opakowań co dla zwykłych osób może wydawać się dziwne nie widziałam ile wydaje na wszystkie kosmetyki. Zbieranie zużytych opakowań, a potem liczenie ich wartości to znakomity sposób na to, aby sprawdzić ile wydajemy na kosmetyki.

 

Poniżej znaleźć możecie dwa filmiki w których pokazuje Wam WSZYSTKIE kosmetyki zarówno pielęgnację jak i kosmetyki do makijażu.

 

Wartość wszystkich kosmetyków to aż 500 zł. Jestem w szoku!!! To naprawdę dużo. Jestem też bardzo ciekawa czy Wy liczycie wartość kosmetyków, które wyrzucacie. jestem też pewna, że również w Waszych kosmetyczkach znalazły się produkty, które ja zużyłam. Dajcie mi znać jak sprawdzają się u Was.

 

Tymczasem zapraszam do oglądania. 🙂

 

 

 

 

 

Dajcie mi znać jak podoba Wam się taka forma wpisów. Jestem też ciekawa czy któryś z produktów miałyście u siebie i jak się u Was sprawdził.

 

 

Pozdrawiam Annapoint 😉

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *