RECENZJE PIELĘGNACJA

KOSMETYKI Z BIAŁKIEM JAJKA, KTÓRE MOŻNA KUPIĆ W ROSSMANNIE

Co warto kupić w jednej z najbardziej popularnych drogerii w Polsce? Mam dla Was kilka produktów, których nie może zabraknąć w koszyku podczas kolejnej wizyty.

 

 

Przyznajcie się dziewczyny ile razy byłyście w Rosku? Nie jesteśmy w stanie tego zliczyć. W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać produkty, które w swoim składzie mają białka jaj, które Warto kupić w tej drogerii. Są to  produkty do twarzy. Wszystkie produkty są w naprawdę atrakcyjnych cenach, a ich działanie mówi samo za siebie.

 

 

 

ISANA PEELING Z BIAŁKIEM JAJA

 

 

Peeling z białkiem jaja. Do wszystkich rodzajów skóry. Usuwa nadmiar sebum i obumarłe fragmenty naskórka. Poprawia strukturę skóry. Działanie pielęgnacyjne: Rozkoszuj się tym, jak ziarenka mineralne uwalniają Twoją skórę od obumarłych fragmentów naskórka. Twoja twarz jest znowu lśniąca i emanuje świeżością, a jego skóra jest delikatna. Kompleks zawierający srebro pomaga zapobiegać powstawaniu niedoskonałości na skórze. Skóra jest wyczuwalnie gładsza.

 

 

 

 

 

 

Jak wiecie regularnie złuszczanie twarzy jest bardzo ważne. Peeling z Isany znakomicie się do tego sprawdzi. Sam produkt zamknięty jest w bardzo poręcznej 100 ml tubce. Produkt ma bardzo ładny lekko słodki zapach, który uwalnia się podczas masażu twarzy.

 

 

 

 

 

Sama konsystencja peelingu jest bardzo przyjemna, kremowa. W środku zatopionych jest bardzo dużo drobinek ścierających. Muszę w tym miejscu Was ostrzec. Peeling to naprawdę dobry zdzierak dlatego skóry wrażliwe powinny uważać. Po samym zabiegu skóra jest bardzo gładka, napięta i miła w dotyku. Co ważne po samym peelingu skóra nie jest przesuszona, ani ściągnięta.

 

Cena produktu to 9,99.

 

 

 

ISANA PIANKA OCZYSZCZAJĄCA

 

 

Pianka oczyszczająca z białkiem jaja 100 ml. Do wszystkich rodzajów skóry.
Z zastosowaniem technologii micelarnej. Działanie pielęgnacyjne: Pozwól swojej skórze dać się oczyścić wspaniale miękką pianką. Zastosowana w piance technologia micelarna powoduje, że również cząstki zanieczyszczeń pochodzących z otoczenia oraz makijaż są jakby magnesem odciągane ze skóry. Pianka zapobiega wysuszeniu skóry.
A teraz coś do mycia naszej buźki. Pianka, która usunie makijaż i zadba o skórę. Pianka znajduje się w poręcznym opakowaniu z pompką, co sprawia, że dozowanie jest bardzo higieniczne, a do środka produkt nie przedostają się zanieczyszczenia. Pojemność 100 ml sprawia, że bez problemu zmieści się do Waszego bagażu podręcznego. Jedna pompka produktu wystarcza na umycie twarzy. W tym miejscu muszę jednak zaznaczyć, że przed umyciem produktu pierwszą warstwę makijażu zmywam za pomocą płynu micelarnego. Podobnie jak po użyciu peelingu skóra jest miękka i oczyszczona. Pianka jest delikatna dla oczu. A no i zapach, który zaskakuje.

RADA:

Jeśli zależy Wam na efekcie bardzo dobrego oczyszczenia twarzy to polecam Wam 2 razy w tygodniu stosować te produkty razem. Wtedy osiągnięcie efekt bardzo dobrze oczyszczonej cery.
Dajcie mi znać czy macie te produkty i czy lubicie takie dość nietypowe składniki w kosmetykach.
Pozdrawiam annapoint 🙂

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *