makijaż,  Uncategorized

FESTIWALOWY LOOK – MAKIJAŻ W KOLORACH

Lato to czas festiwali. Każdy chce zadbać o to by jego look był niepowtarzalny i oryginalny. Na jaki makijaż postawić podczas festiwalowych dni?

 

 

Makijaż to element wyrażania siebie. Kobiety w większym lub mniejszym stopniu malują się na co dzień. Lato i licznie odbywające się festiwale to czas,  w którym możemy wykonać bardziej odważny i kolorowy look.

 

PODSTAWY LOOKU FESTIWALOWEGO

 

Decydując się na odważny makijaż w mocnych kolorach lub o graficznym wykończeniu warto postawić na umiar i skupić się na jednym akcencie, który będzie dominował w makijażu. Może to być graficzny makijaż oka lub mocno wyrysowane usta w mocnym kolorze. Podczas wyboru kosmetyków warto postawić na jakość. Na stronie douglas.pl znajdziecie wiele ciekawych produktów, które pomoga w stworzeniu idealnego festiwalowo wakacyjnego looku.

 

NA CO POSTAWIĆ PODCZAS MAKIJAŻU NA FESTIWAL

 

  1. Graficzny makijaż oczu. 

Tutaj stawiamy na wyraziste spojrzenie. Podstawą makijażu będą nie tylko cienie do powiek, które będą tłem, ale kolorowe kredki do oczu, którymi wyrysujemy precyzyjne kreski.

W ofercie douglas znajdziecie masę kredek z rożnych półek cenowych, co oznacza, że nie nadwyrężając budżetu możecie kupić naprawdę sporą liczbę kredek. Dla wprawionej ręki super sprawdzi się także super trwały eyeliner w żywym kolorze.

         

 

 

 

Dla wprawionej ręki super sprawdzi się także super trwały eyeliner w żywym kolorze.

 

 

 

     2. Moc błysku 

 

Rozświetlasz i błysk na powiece to nieodłączny element nawet codziennego makijażu. Festiwalowy look pełen błysku i brokatu sprawi, że wyróżnisz się z tłumu, a padające wieczorem światło sprawi, że z każdej perspektywy makijaż będzie wyglądać inaczej. Tutaj oczywiście super sprawdzi się mocny rozświetlacz, sypkie pigmenty, które często mają dodatkowy efekt HOLO czy mocno na pigmentowane foliowe cienie.

 

 

   3. Kolorowe smokey eyes 

 

Festiwalowy smokey eyes nie musi być nudny. Zamień stonowane brązy czy czerń na soczyste, neonowe odcienie. Nie zapomnij o bazie pod makijaż oraz nałóż kredkę w kolorze nakładanego cienia, aby jeszcze bardziej podbić kolor nakładanego cienia.

 

Makijaż festiwalowy z roku na rok się zmienia. Jesteśmy coraz bardziej odważni, a kosmetyki do makijażu są coraz lepsze i oferują bardziej innowacyjne formuły.

Czekam w komentarzach na Wasze propozycje oraz na który element postawilibyście w Waszym festiwalowym looku.

 

Pozdrawiam Annapoint:)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *