makijaż,  zakupy

Pędzle z Ladymakeup.pl

Cześć:)

Dziś chciałabym pokazać moje kolejne zamówienie z drogerii internetowej Ladymakeup.pl.

Tym razem zdecydowałam się na pędzle. Doszłam do wniosku, że do moich pędzli dawno nie doszedł żaden nowy kolega, wiec postanowiłam kupić aż 4. Wszystkie są przeznaczone do makijażu oczu.

Jak pewnie wiecie prawie wszystkie moje pędzle pochodzą z firmy Hakuro. Tym razem zdecydowałam się na inną, zdecydowanie tańszą markę pędzli loveto.pl dostępną na Ladymakeup. pod każdym z pędzli znajdziecie link, który odeśle Was do strony na której znajdziecie więcej informacji na temat tych produktów.

Kilka informacji wstępnych. Pędzle są dobrze wykonane. Posiadają metalowa skuwke i drewniany trzonek. Każdy pędzel ma na trzonku dużą nazwę firmy oraz numerek pędzla.

Pierwszy pędzelek o numerze T20. Jest to pędzelek przeznaczony do nakładania cieni na całą powiekę, czy do nakładania korektora. Ja używam tego pędzelka do nakładania rozświetlacza, czy właśnie na całą powiekę. Pędzel jest wykonany z włosia syntetycznego. Jest bardzo miękki, puchaty i co ważne nie wypada z niego włosie.

https://www.ladymakeup.pl/sklep/LOVETO-PL-Pedzel-do-cieni-T20.html

Kolejny pędzel jest już wykonany z włosia naturalnego. Ten model to P32. Jest ot bardzo precyzyjny pędzelek przeznaczony do blendowania cieni. Pędzel jest również bardzo miękki nie podrażnia powieki. Niestety z tego pędzla wypada włosie.

https://www.ladymakeup.pl/sklep/LOVETO-PL-Pedzel-do-cieni-P32.html

Trzeci w zamówieniu jest pędzel o numerze B50. Ten pędzel przypomina mi bardzo Hakuro H 70, który bardzo lubię. Ten wykonany jest z włosia syntetycznego. Jest bardzo miękki, ale dosyć sztywny. Należy również zauważyć, że pędzel ma krótkie włosie dlatego może sprawiać problem z aplikacją. w odróżnieniu od hakuro H 70 ten pędzel ma zdecydowanie mniej włosia. Ogólnie bardzo mi się podoba i jest naprawdę przydatny.

https://www.ladymakeup.pl/sklep/LOVETO-PL-Pedzel-do-cieni-B50.html

Ostatni pędzel, który zamówiłam nie najgorszy, ale zdecydowanie najmniejszy to model E60. Jest to pędzel przeznaczony do aplikacji eyelinera. Wykonany jest z włosia syntetycznego. Włosie to jest dosyć długie i należy się przyzwyczaić do aplikacji eyelinera tym pędzlem. Tak jak w przypadku pozostałych pędzli także ten jest bardzo miękki , nie gubi włosia. Pędzel jest również wygięty w specjalny sposób, który zdecydowanie pomaga w aplikacji.

https://www.ladymakeup.pl/sklep/LOVETO-PL-Pedzel-do-eyelinera-E60.html

Podsumowując biorąc pod uwagę cenę każdego z pędzli są one warte zakupu. Cena jednego pędzla nie przekracza 10 zł, a ich jakość jest naprawdę poprawna. Wiecie, nie należy się nastawiać, że te pędzle mają podobną jakość jak te z maca czy zoevy. Jak na początek są naprawdę warte uwagi i polecenia.

Pozdrawiam Annapoint:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *