lifestyle,  Porady

VADEMECUM POCZĄTKUJĄCEGO BLOGERA- AKADEMIA BRAND SABBATH.

Zaczynasz przygodę z blogowaniem?? Nie wiesz od czego zacząć i z czym właściwie to blogowanie się je?? Chcesz pisać czy może nagrywać na YOU TUBE?? Chciałbyś nawiązać współpracę, ale nie wiesz z kim i jak??  Odpowiedzi na te jak i masę innych pytań znajdziesz na stronie AKADEMIA BRAND SABBATH.

 

 

 

Początki blogera nie są proste, bo przecież nie od razu Rzym zbudowano. Jakie zasady panują w blogosferze, co zrobić, aby naszego bloga czytało i komentowało dużo osób – te pytania krążą po głowie początkującego blogera. Jest jednak miejsce, w którym zagubiony bloger znajdzie większość pytań na nurtujące go pytania – AKADEMIA BRAND SABBATH.

 

 


 

 

BRAND SABBATH to stosunkowo nowy portal zrzeszający influenserów i blogerów dzięki czemu blogerzy mogą łagodnie wejść w świat profesjonalnego blogowania. Na portalu znajdziecie kampanie linkowe jak i wizerunkowe- wybór należy do Was. Dodatkowo możecie poznać innych blogerów i śledzić ich działania w sieci, a także publikować swoje posty na stronie, co sprawi, że możecie dotrzeć do większej ilości odbiorców.

 

Przejdźmy jednak do sedna sprawy, czyli do AKADEMII BRAND SABBATH. Znajdziecie na niej bardzo inspirujące wpisy o tym jak rozwijać bloga, jak ulepszać swoje media społecznościowe. Znajdziecie tam rady bardziej doświadczonych blogerów, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem.

 

 

 


 

 

Może jesteś już w sieci kilka lat i możesz podzielić się swoim doświadczeniem w blogowaniu ? Super Akademia Brand Sabbath również szuka takich osób, które mogą umieszczać swoje teksty i wyznaczać swoim mniej doświadczonym kolegą drogę dojścia na szczyt.

 

Pewnie jesteście ciekawi jakie wpisy, które mogą Wam pomóc wypromować bloga możecie znaleźć:

  • W jakich programach obrabiać zdjęcia
  • Jakie błędy popełniasz blogując
  • Jak zacząć nagrywać na YOU TUBE
  • siatka zdjęć na instagramie

Na stronę Akademii Brand Sabbath warto zaglądać regularnie bo bardzo często pojawiają się nowe artykuły.

 

Dajcie mi koniecznie znać czy znacie stronę  Akademii Brand Sabbath i czy wiedza tam zawarta pozwoliła Wam na wprowadzenie zmian w blogowaniu czy prowadzeniu mediów społecznościowych.

 

Pozdrawiam Annapoint 🙂

Jeden Komentarz

  • Aneczka

    Dla mnie oni są troszkę podejrzani, obserwuję ich kilka miesięcy.. dla mnie jeden z wielu którzy bardziej dbają o siebie niż o blogera dlatego nawet się nie byłam zarejestrowana. Jedynie obserwowałam relacje i opinie dziewczyn na grupach. i ich grupę również i niedawno odłączyłam się 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *