lifestyle,  Uncategorized

3 APLIKACJE DO OBRÓBKI ZDJĘĆ W TELEFONIE

Jak sprawić, aby nasze zdjęcia były lepszej jakości?? Aparat w telefonie to narzędzie codziennego użytku. Nie zawsze zrobione zdjęcia nas satysfakcjonują, dlatego istnieją programy dzięki którym nawet ze słabego zdjęcia można wyczarować cudo, które zachwyci świat. Aplikacje do obróbki zdjęć- 3 programy dzięki którym twoje zdjęcia nabiorą innego wymiaru.

 

Telefon to nasza trzecia ręka, a urywki z naszego codziennego dnia próbujemy uchwycić za pomocą zdjęć, czy krótkich filmów.

Zdjęcia i ich obróbka to temat dzisiejszego posta. Jeśli macie instagram pewnie dobrze znacie reguły tam panujące. Każdy wrzucając zdjęcie poddaje je mniejszej lub większej obróbce. Do tego celu wykorzystać możecie różne aplikacje dostępne w Waszych sklepach (sklep play).

Postanowiłam dla Was przygotować wpis z moimi TOP 3 aplikacjami do obróbki zdjęć, które używam, kiedy dodaje zdjęcia na instagram lub bloga.

 

SNAPSEED

 

To moja ulubiona aplikacja, używam obrabiając każde zrobione przeze mnie zdjęcie. Aplikacja jest bardzo łatwa i intuicyjna. Do wyboru macie dużo funkcji, które pomogą wydobyć ze zdjęcia jego potencjał.  Do wyboru macie takie funkcje jak kontrast, winietowanie, prześwietlenia, czy wyostrzenie. Dodatkowo przy użyciu funkcji selektywnie możecie rozjaśnić, przyciemnić czy skontrastować poszczególny element zdjęcia, który według Was wymaga poprawy. Serdecznie polecam Wam Tą darmową aplikację. Sami zobaczcie co można zrobić nawet z według Was skazanym na usunięcie zdjęciem.

 


 

 

MOLDIV

 

To kolejna aplikacja, która ułatwi Wam obróbkę zdjęć. Ta aplikacja skupia się głównie na zdjęciach w formie kolażu. Do wyboru mamy kilkadziesiąt ustawień do zestawienia kilku zdjęć. Po wybraniu zdjęć mamy także opcje ustawienia tła- jego koloru lub struktury, dodania tekstu czy fantazyjnej zmiany kształtu obszaru, w którym znajduje się zdjęcie. aplikacja jest darmowa, ale jeśli będziecie czuli niedosyt twórczy możecie dokupić wersję premium.

 


 

 

TEXT OVER PHOTO

 

 

To idealna darmowa aplikacja dzięki której na swoich już pięknie obrobionych zdjęciach możecie dodać tekst.  Sami możecie decydować o jego kolorze wielkości, czy czcionce. Może jednak chcecie, aby litery były położone dalej od siebie?? Da się zrobić, aplikacja daje Wam możliwości robienia z tekstem prawie wszystkiego.

 

 


 

 

Dajcie znać czy używacie, któreś z tych aplikacji?? Może Wy używacie aplikacji do obróbki, które możecie mi polecić. Dajcie znać w komentarzach.

Pozdrawiam Annapoint 🙂

 

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning

: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/annapoin/domains/annapoint.pl/public_html/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392