lifestyle,  RECENZJE MAKIJAŻOWE

SPOTKANIE BLOGEREK KRAKÓW 29.04.2018 – RELACJA

Miła atmosfera, masa pozytywnych dziewczyn i mnóstwo tematów kosmetycznych. Takie rzeczy tylko ma spotkaniu blogerek.

 

 

 

 

 

Jeśli śledzicie mnie na instagramie (jeśli nie zapraszam) w poprzedni weekend miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerek, które odbyło się w Krakowie w CH PLAZA.

 

 

Spotkanie organizowały cudowne dziewczyny Mariola i Kasia. Dziewczyny zadbały o to, aby spotkanie było pełne niespodzianek, rzetelnej wiedzy, inspiracji i cudownej zabawy.

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

Po przybyciu o godzinie 11 do restauracji MOLTO BENE we wspomnianej PLAZIE swój pierwszy wykład przeprowadziła Pani Izabella, która jest główną makijażystką marki ANNABELLE MINERALS. Pani Iza przybliżyła nam historie firmy, opowiedziała o tym jakie kosmetyki oraz akcesoria marka ANNABELLE posiada w swojej ofercie, jak prawidłowo aplikować kosmetyki mineralne. Miałyśmy także okazję poznać nowości jakie ostatnio zostały wprowadzone czyli olejki do twarzy oraz cienie glikogenu, które każda z nas otrzymała w prezencie.

 

 


 

 

 

 


 

 

 

Kolejna prezentacja to marka ORIFLAME. Pani Karolina i Pani Iwona zaprezentowały nam nowości jakie znaleźć możecie w najnowszym katalogu Oriflame. Panie opowiedziały nam także o linii WELLNESS oraz zaprezentowały nam zapach Sublime Nature Tuberosa, który ostatnio zdobył nagrodę GLAMMIES.  Przedstawione przez Panie produkty mogłyśmy znaleźć w paczkach które Panie nam podarowały.

 

 


 

 

 

 

Po prezentacji marki ORIFLAME przyszedł czas na małą kawę oraz kolejna prezentacja Pani Agnieszki z marki ZOJO ELIXIR. Jest to nowa marka, która specjalizuje się w produkcji ziołowych mieszanek, które pozwolą nam zadbać o siebie wewnątrz. Są to suplementy dla diety, urody i pięknej sylwetki w formie sproszkowanej idealnej do koktajli. Marka w swoim asortymencie ma także świece sojowe. Połączenia zapachowe tych świec są bardzo oryginalne. Produkty zapakowane są w szklane eleganckie słoiki. Jest to prosty, ale bardzo efektowny sposób pakowania produktów.

 

 

 


 

 

 

Ostatnim punktem naszego niedzielnego spotkania były warsztaty z marką HI HYBRID. Jest to marka lakierów hybrydowych, która w swoim asortymencie ma hybrydy oraz gadżety za pomocą których wykonamy każdy manicure. Całą relację z warsztatów mogliście śledzić na instagramie.

 

 

 


 

 

 


 

 

 

 

Spotkanie było bardzo udane. Poznałam świetne dziewczyny, z którymi znałam się jedynie wirtualnie. Dziękuję organizatorkom i wszystkim  uczestniczkom za mile spędzony czas.

 

 

W spotkaniu brały udział:

 

Mariola- http://www.mariolawilk.pl/

Kasia- http://www.luksuszagrosze.pl/

Agnieszka – http://www.agnieszkabloguje.pl/

Magda – http://mangomania78.blogspot.com/

Karolina – http://biszkopcik86.blogspot.com/

Ania- https://www.realshopaholic.pl/

Kornelia – http://www.zakatekrudej.pl/

Lidka – http://www.retromoderna.pl/

Zuza- http://www.25plusblog.pl/

 

 

Dajcie mi znać czy kiedykolwiek brałyście udział w takich spotkaniach blogerek?

 

Pozdrawiam Annapoint 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *