ROZDANIE NA 2000 FOLLOW NA INSTAGRAMIE- NAGRODY + REGULAMIN

Jest 2000 follow na insta:) Jestem Wam bardzo wdzięczna. Z tej okazji mam dla Was rozdanie.

 

 

 

Z okazji tej okrągłej liczby ( wiem wiem, jest Was już ponad 2 tys.) mam dla Was niespodziankę, czyli rozdanie.

Od razu chcę zaznaczyć, że konkurs odbywa się WYŁĄCZNIE na instagramie. W tym poście znajdziecie nagrodę jaką możecie wygrac oraz cały regulamin rozdania.

 

 


 

 

 

REGULAMIN:

 

§1 Postanowienia ogólne:

  1. Organizatorem konkursu jest konto instagram o nazwie @annapoint.
  2. Instagram nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg rozdania. Wszelkie roszczenia  związane z rozdaniem należy kierować wyłącznie do Organizatora konkursu.
  3. Fundatorem rozdania jest właściciel konta na instagramie @annapoint
  4. Akcja rozdania organizowana jest wyłącznie za pośrednictwem portalu Instagram.
  5. Udział w rozdaniu jest nieodpłatny.
  6. Rozdanie trwa od 8.08.2018. do 31.08.2018 do 24:00.  W wyjątkowych sytuacjach Organizator konkursu może przedłużyć lub przerwać trwanie rozdania, w określonym przez siebie zakresie, o czym poinformuje uczestników rozdania na koncie wskazanym w §1 pkt.1 Regulaminu.

§2 Uczestnicy
1. Uczestnikami rozdania mogą być:
-osoby fizyczne zamieszkałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, pełnoletnie i posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, a także osoby nie pełnoletnie albo nieposiadające pełnej zdolności prawnej z innych przyczyn, które mogą wziąć udział w konkursie za zgodą swoich przedstawicieli ustawowych zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego,
-posiadające tylko jedno prawdziwe konto osobowe na portalu instagram
-przestrzegające regulaminu Facebooka, znajdującego pod adresem
2. Warunkiem uczestnictwa w rozdaniu jest polubienie strony instagram @annapoint i udzielenie zgody na dostęp do informacji udostępnianych w profilu Uczestnika w portalu instagram oraz akceptacja postanowień Regulaminu.
3. Przystępując do rozdania Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych imię, nazwisko, adres IP na potrzeby rozdania oraz na rozpowszechnianie treści Zgłoszenia w obrębie portalu instagram.
4. Przystępując do rozdania Uczestnik potwierdza, że:
a) akceptuje postanowienia Regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie i w celach wskazanych w Regulaminie,
b) zwalnia Instagram z wszelkiej odpowiedzialności związanej z rozdaniem
5. Użytkownicy komentujący
a) akceptują postanowienia Regulaminu oraz wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, ID profilu na                         Instagramie,  adres IP) w celu realizacji rozdania oraz weryfikacji prawdziwości danych.
§3 Zasady rozdania

1. Napisz w komentarzu pod zdjęciem konkursowym na instagramie jak wygląda Twój codzienny makijaż i jaka jest Twoja ulubiona marka makijażowa.

2. Możesz oznaczyć osoby, które chciałyby to zobaczyć oraz udostępnić dla nich ten post.

3. Rozdanie przebiega następująco:
a) 08.08.2018 – 31.08.2018 do 24:00- uczestnicy mogą komentować post
b) do.05.09.2018. zostanie wyłoniony zwycięzca.
Zwycięzca nie jest wyłoniony w drodze losowania. O tym kto otrzyma produkty w rozdaniu zadecyduje organizator konkursu.
5. Organizator opublikuje wyniki rozdania pod postem rozdaniowym w komentarzu
§4 Nagrody
1. Nagrodą w rozdaniu jest 1 zestaw kosmetyków w skład, którego wchodzi: odżywka do włosów Tresemme, Suchy szampon Batiste, Specjalistyczna emulsja do higieny instymnej AA, Eveline 3w1 lakier nawierzchniowy, utwardzacz, nabłyszczacz, Bell, trójfazowy olejek do paznokci, Delia  krem  do rak, So Chic – tusz do rzęs, Bell Blush soft – róż do policzków, Eveline kredki do brwi, Polimax maska regenerująca Blonda, Pilomax maska regenerująca Aloes, Próbka cienia glinkowego Annabelle Minerals, błyszczyk Revlon, paleta cieni do powiek makeup revolution ICONIC 3.
2. Laureat zobowiązany jest do niezwłocznego napisania wiadomości do sponsora nagrody oraz podania danych osobowych niezbędnych do przekazania nagrody. Niepodanie przez Laureata danych osobowych, o których mowa powyżej, w terminie 2 dni od dnia otrzymania przez tego Laureata wiadomości od Organizatora dotyczącej wygranej w rozdaniu, oznacza rezygnację Laureata z prawa do nagrody i powoduje wygaśnięcie wszelkich roszczeń z tego tytułu wobec Organizatora.
§5 Prawa Autorskie i inne
1. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji kont użytkowników i komentarzy oraz do usuwania ich bez podania przyczyny. §5 ust. 3 stosuje się odpowiednio.
3. W przypadku uzasadnionego podejrzenia oszustwa, naruszenia cudzych praw autorskich lub innych praw osób trzecich i Regulaminu Instagrama, Organizator może podjąć decyzję o zdyskwalifikowaniu Zgłoszenia lub Zgłoszeń Uczestnika w rozdaniu
4. W szczególnych przypadkach Organizator zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu.
§6 Reklamacje i postanowienia końcowe
1. Reklamacje związane z rozdaniem mogą być zgłaszane w wiadomości prywatnej organizatorowi
2. Organizator rozpatruje reklamacje na podstawie niniejszego regulaminu, w terminie do 10 dni od daty wpłynięcia reklamacji Organizator może wymagać dodatkowych oświadczeń od użytkownika w celu uprawdopodobnienia podstawy reklamacji.
3. Decyzje Organizatora w przedmiocie reklamacji podejmowane będą przez wiadomość prywatną
4. Dane osobowe Uczestników przetwarzane będą przy zachowaniu zasad określonych w ustawie o ochronie danych osobowych wyłącznie w celu przeprowadzenia rozdania, w szczególności wyboru Laureatów i wydania nagrody oraz weryfikowania prawdziwości danych.

 

 

 

Mam nadzieję, że nagroda przypadła Wam do gustu i że weźmiecie udział w rozdaniu.

 

Link do mojego profilu na inastagranie znajdziesz tutaj.

 

Pozdrawiam Annapoint:)

2 thoughts on “ROZDANIE NA 2000 FOLLOW NA INSTAGRAMIE- NAGRODY + REGULAMIN”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *