lifestyle,  Porady

PRIVIST- STAĆ CIĘ NA PIĘKNO.

Chcesz profesjonalnie zadbać o swój wygląd bez potrzeby wychodzenia z domu? Manicure, przedłużanie rzęs, a może szukasz fotografa na ślub- kliknij i zamów. Privist – stać cię na piękno.

 

 

Lubisz o siebie dbać lub szukasz usług freelancerów, ale często nie masz czasu na jeżdżenie do salonów kosmetycznych, czy przeszukiwania internetu. Serwis PRIVIST jest idealnym sposobem na połączenie klientów z prywatnymi usługodawcami, którzy pracują u siebie w domu lub dojeżdżają do klientów. Serwis PRIVIST ułatwi Wam znalezienie kompetentnych osób, które w profesjonalny sposób wykonają oferowane przez siebie zabiegi. Już teraz zarejestruj się na stronie i korzystaj z możliwości portalu.           <<< TUTAJ >>

 

 

 


 

 

 

Na stronie znajdziecie masę usług z których możecie skorzystać często bez wychodzenia z domu. A jakie to usługi? Zaczynając od pomocy w dobraniu garderoby, skorzystaniu z usług trenerów personalnych krocząc przez makijaż, zabiegi na twarzy i ciało, manicure, a kończąc na wyborze fotografa na ślub czy komunię.  Usługi te oferowane są w większości miast w całej Polsce więc każdy na pewno znajdzie coś w swojej okolicy.

 

Jeśli znasz kogoś kto może świadczy takie usługi koniecznie daj mu znać, aby mógł się zalogować się w serwisie i będzie mógł zostać bardziej widoczny w okolicy.

 

Pewnie jesteś ciekawy jak działa serwis… Już tłumaczę.

 

To nic trudnego, możesz to zrobić w kilku prostych krokach.

 

  1.  Zaloguj się w serwisie wpisując swojego maila oraz  hasło. Możesz także zalogować się przez facebooka co zajmie ci jeszcze mniej czasu.

 

      2.  Wyszukaj konkretną usługę, która cię interesuje.

 

 

To nic trudnego wpisz w wyszukiwarkę rodzaj zabiegu/ usługi, który cię interesuje, a także lokalizację najlepszą dla ciebie. Zobaczysz wszystkie oferty dostępne w danej lokalizacji. Następnie możesz filtrować oferty po parametrach, które są dla ciebie najważniejsze: data, zakres cenowy czy ocenę jaką uzyskał usługodawca.

 

       3.  Wybierz usługodawcę.

 

 

Dowiedz się więcej o potencjalnej osobie, do której się udasz. Zwróć uwagę na mini-biografie, które znajdziesz na profilu, opis wykonywanych usług oraz oceny jakie dana osoba dostała  za swoją pracę. To dla Ciebie za mało. Zawsze przed rezerwacją usługi możesz napisać prywatną wiadomość do usługodawcy,zadając dodatkowe pytania.

 

       4.  Dokonaj rezerwacji

 

 

W panelu opcję wybierz przycisk „rezerwuj”, a następnie potwierdź czas i miejsce realizacji usługi. Dostaniesz potwierdzenie mailowe oraz sms informujący o rezerwacji wraz z danymi kontaktowymi do usługodawcy.

 

 


 

 

TO WSZYSTKO ! Teraz nie pozostaje ci nic innego jak tylko cieszyć się z zarezerwowanej za pomocą portalu usługi.

 

Jestem przekonana, że koncepcja serwisu jest dla Ciebie interesująca. Nie pozostaje zatem nic innego jak tylko zalogować się w serwisie. Poniżej znajdziecie link za pomocą którego od razu zostaniecie przekierowani na stronę. Do dzieła.

 

<<LINK DO STRONY >>

 

 

 

Pozdrawiam Annapoint 😉

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *