lifestyle,  OOTD

PRZEGLĄD TOREBEK – DZIKI JÓZEF PO 4 LATACH

Każda kobieta uwielbia torebki. Jak wybrać torebkę, która wytrzyma długie lata, ale nie będzie kosztowała majątku? Polska marka Dziki Józef i wszystko jasne.

 

 

Dzisiejszy post można śmiało podciągnąć do tych bardziej modowych. Porozmawiamy nieco o torebkach…. a konkretnie o jednej, a mianowicie o torebce DZIKI JÓZEF. Brzmi nieco dziwnie, ale tak tak nazywa się ta torebka.

 


 

 

Jest to produkt, który wykonywany jest ręcznie w Polsce, dokładnie w Łodzi. Jest to rodzinna forma, która  powstała w 2012r. Marka specjalizuje się w produkcji ciężkich skórzanych torebek. I właśnie ten motyw bardzo mi się spodobał. Porządna skórzana torebka.

 

 

Ostatecznie torebką kupiłam jako prezent urodzinowy ode mnie dla mnie w 2014 r. Pojechałam po nią osobiście do Łodzi do pracowni Państwa Seferynowiczów.

 

 


 

 

Wtedy wybór torebek był dość mały. Ja miałam nie mały dylemat, ponieważ podobały mi się dwie….  rozsądną torebkę poziomą oraz troszkę mniej rozsądną torebkę bo wielkiego shoperra.

 

Głos rozsądku, który ze mną pojechał zdecydował, że wersja rozsądna będzie najbardziej odpowiednia. I tak od 4 lat mam swojego Dzikiego Józefa…

Torebkę na którą się zdecydowałam znajdziecie tutaj, a więcej informacji o tym jak sprawdza się torebka i czy polecam Wam jej zakup znajdziecie w filmie. 🙂  Powiem Wam tylko, że torebka naprawdę robi wrażenie i znam kilka osób, które po tym jak zobaczyły tą torebkę na żywo również ją kupiły.

 

Zapraszam 🙂

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Annapoint:)

Jeden Komentarz

  • brytyjka

    Sprawdzona, solidna shopperka damska. Takie fasony torebek, zawsze mają szczególne miejsce w mojej garderobie. Nie wyobrażam sobie bez nich dnia w pracy czy na uczelni. Pozdrawiam brytyjka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *