promocje

CO KUPIĆ NA PROMOCJI ROSSMANN 2+2 SIERPIEŃ 2018 CIAŁO WŁOSY USTA PAZNOKCIE TWARZ

Na przestrzeni ostatniego roku zauważyć można, że promocje 2+2 w Rossmannie to już co miesięczny standard. W sierpniu rusza kolejna edycja tym razem na włosy,usta oraz twarz. Co kupić spośród tych kosmetyków?

 

 

Rossmann naprawdę szaleje z comiesięcznymi już promocjami. Tym razem zakres promocji jest dość szeroki. Zacznijmy jednak od zasad promocji.

 

 

 

ZASADY PROMOCJI :

 

 

  • Promocja obowiązywać będzie od 20-29.08.2018r.
  • Promocja obejmować będzie zakup 4 różnych produktów (różniących się kodem, a nie przeznaczeniem)
  • Objęte promocją są produkty kategorii pielęgnacja ciała, pielęgnacja ust, odżywki do włosów, odżywki do paznokci, maseczki do twarzy.
  • Promocja wyłącznie dla posiadaczy karty Karty Klubu Rossmann.
  • Zakupy na promocji każdy klubowicz będzie mógł zrobić tylko jeden raz
  • Dokładna lista produktów objętych tą promocją pojawi się na krótko przed jej rozpoczęciem na stronie Rossmanna.

 

 

Tyle teorii teraz przejdźmy do rzeczy, które polecam Wam kupić podczas tej  promocji. Ja na pewno kupię maseczki bo tych jak wiecie nigdy za wiele.

 

W tej kategorii polecam Wam maseczki marki A`pieu. Ostatnio mara ta weszła do rossmanna dlatego jest to doskonały okazja do ich przetestowania.

 

 

Poza tym nie może w Waszym koszyku zabraknąć maseczek marki Eveline. Więcej o nich możecie przeczytać w moim tygodniowym wyzwaniu maseczkowym.

 

6 DNI 6 MASECZEK EVELINE W PŁACHCIE- MASECZKOWE TESTOWANIE

 

 

 

PIELĘGNACJA UST

 

 

 

 

W  tej kategorii jestem fajką kilku produktów. Dwa pierwsze to marka własna Rossmanna, czyli ISANA. Pierwszy produkt to pomadka z SPF. Drugi produkt marki ISANA to rumiankowa pomadka do ust, która oprócz znakomitego działania do ust sprawdzi się również jako odżywka do rzęs.

 

 

W rossmannie znajdziemy też niezawodny CARMEX,  a także kultowy już chyba balsam do ust EOS.

 

 

 

 


 

 

 

ODŻYWKI DO WŁOSÓW

 

 

 

Ta kategoria jest mi najmniej bliska?! Można tak powiedzieć? Szczerze mówiąc jestem niezłą nogą jeśli chodzi o używanie odżywek do włosów. Mam jednak dwie propozycje, które mogę Wam polecić.

 

Pierwszym produktem jest odżywka do włosów NIVEA. Szczerze mówiąc każda wersja tych odżywek jest spoko. Ta wersja LONG REPAIR czy odżywka mleczna- POLECAM.

 

 

 

PIELĘGNACJA CIAŁA

 

 

 

 

W tej kategorii polecam Wam bardzo serdecznie produkty, które mają za zadanie ujędrnić i „wyszczuplić” nasze ciało. Tutaj polecam Wam zdecydowanie produkty dwóch marek: SORAYA oraz EVELINE.

 

 

 

Do Was należy wybór czy wolicie wersję bardziej rozgrzewająca czy może chłodzące spalacze. Ja przyznam Wam się, że jestem mega zmarzluchem dlatego częściej wybieram te wersje rozgrzewające. Zawsze mam jednak w swoich zapasach wersję chłodzącą.

 

 

 


 

 


 

 

ODŻYWKI DO PAZNOKCI

 

 

Wiem, że wiele z Was ma negatywne wspomnienia z odżywkami marki Eveline. Dużo osób narzeka na nie ponieważ zniszczyły im paznokcie. Ja takich negatywnych opinii o tych produktach nie mam, bardzo lubię ich produkty. Dlatego właśnie polecić Wam mogę odżywkę utwardzającą do paznokci po stosowaniu hybryd. Odżywka jest bardzo dobra. Używam ją między nakładaniem hybryd. Jest to 5 dniowa kuracja. Sprawdzają się u mnie bardzo dobrze. Produkt wzmacnia paznokcie, nie niszczy ich. Co ważne moje długie paznokcie nie łamią się podczas kuracji.

Produktu, którego nie miałam, ale jestem bardzo ciekawa jego działania to multiwitaminowy zestaw do zmęczonych skórek i paznokci.

 

 


 

 

To wszystko co polecam Wam, aby kupić na zbliżającej się promocji w rossmannie. Jestem ciekawa na co Wy skusicie się podczas promocji i czy w ogóle weźmiecie w niej udział.

 

 

 

PS. Znacie kogoś kto w okresie letnim wykorzystuje owoce do przygotowywania domowych trunków? Ja mam znajomego, który przygotowuje znakomite trunki domowej roboty. Ostatnio chciałam się dowiedzieć od niego czegoś więcej na temat procesu przygotowywania takich alkoholi w domowym zaciszu. Powiedział mi, że jednym z niezbędnych składników są drożdże gorzelnicze. Wykorzystywane są do szczepy, które można wykorzystać do produkcji takich trunków jak koniak czy inne alkohole. Mieliście okazję kiedyś robić trunki w domowych warunkach?

 

 

Pozdrawiam Annapoint 😉

 

 

 

25 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *