lifestyle,  RECENZJE MAKIJAŻOWE

RELACJA Z EVENTU DERMACOL

Spotkanie z koleżankami po fachu w Krakowie. Zapraszam Was na relację ze spotkania w jakim miałam okazję uczestniczyć w sobotę 21 lipca z marką Dermacol.

 

 

 

Jak już wspomniałam organizatorem spotkania była marka DERMACOL. Spotkanie odbyło się 21 lipca w Starej Zajezdni- pięknym miejscu w Krakowie. Po dotarciu na miejsce bardzo miło przywitała mnie Pani Lucyna. Każda z nas miała przydzielone miejsce, które wskazywała piękne różowe ciasto, które aż żal  było jeść 😉

 

 

 

 

Na samym początku spotkania miałyśmy chwilę na kawę oraz poznanie się z pozostałymi uczestniczkami spotkania. następnie Pani Lucyna opowiedziała man o marce oraz miejscach w sieci, gdzie można kupić kosmetyki tej marki. Znajdziecie je m.in w ladymakeup.pl, Cocolita.plkosmetyki z ameryki. Całą listę z drogeriami internetowymi znajdziecie tutaj. 

 

 


 

 

 

Kulminacyjnym punktem spotkania była prezentacja produktów marki „na żywo”. Piękny makijaż na Oli z bloga ROZALIA FASHION   wykonała zdolna Dajanalogist. Mogłyśmy przekonać się jak pracuje się z kosmetykami. Podczas wykonywania makijażu Diana dzieliła się z nami przydatnymi radami makijażowymi. Niektóre znałam, ale są i takie, które były dla mnie nowością i cały czas staram się wprowadzać je w życie.  Na koniec podziwiać mogłyśmy efekt końcowy. Miałyśmy też okazję przetestować większość kosmetyków kolorowych jakie dostępne są w asortymencie marki DERMACOL.  Jak wiecie ich kultowym produktem jest podkład makeup cover. jedna z uczestniczek zaprezentowała nam jego możliwości. Podkład bez problemu zakrył jej tatuaż. Podkład jest naprawdę kozakiem.

 

 


 

 

 

Podczas spotkania przeprowadzony był także konkurs wiedzy o marce, w którym to udało mi się wygrać jeden z produktów, o których przeczytacie już niedługo w odrębnym poście.

 

 

Całe spotkanie trwało nieco ponad 3 godziny. Po wykonaniu makijażu miałyśmy okazję zjeść przepyszny lunch podczas którego kosmetycznym rozmowom nie było końca.

 

 


 

 

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję marce Dermacol i Pani Lucynie za możliwość uczestnictwa w evencie. Dziewczyny które miałam okazję poznać podczas spotkania.

 

 

 

 

W spotkaniu wzięły udział:
Justyna: blankita.pl
Aleksandra: rozaliafashion.pl
Sylwia: thugaal
Pink Lipstick: pinklipstick.pl

 

 


 

 

Pozdrawiam Annapoint 😉

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *