lifestyle

Do kina czy na film? TOP 5 PREMIER KOŃCA ROKU

Jesienne długie wieczory skłaniają do oglądania filmów. Lubicie oglądać filmy w domowym  zaciszu czy uciekacie na randkę do kina?

 

 

 

Z czym Wam się kojarzy kino. Czy jest to dla Was randka z ukochanym, czy może lubisz chodzić do kina sama, aby się zrelaksować.

 

Szczególnie pod koniec roku w kinach spotkać możemy wysyp premier kinowych. Często są to komedie romantyczne czy świąteczne bajki.

 

Często kina oferują dodatkowe promocje, popcorn do biletu czy może konkurs. Są to metody, które wszyscy znamy. Ostatnio zauważyłam, że w kinie cinema city promocje działają inaczej, bo współpracuje z bankami. Jesteście ciekawi jak to działa? Kliknijcie w link wcześniej i dowiedz się wszystkiego.

 

No to bilet w promocyjnej cenie już mamy. Teraz przyszedł czas wybrać film, na który się wybierzemy.

 

 

 

  1. PLANETA SINGLI 2

 

To już druga część kultowej komedii. Byłeś na pierwszej części?? Film był tak dobry, że po prostu nie można nie iść na drugą część.

 

 

 

źródło: cinamacity

 

 

 

 

Miłosna historia Ani i Tomka, która w drugiej części przeżywa kryzys. W listopadzie 2018 na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery.  On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

 

Nie znam osoby, która nie widziałaby pierwszej części dlatego nie można nie zobaczyć tej części. Nie wiem czy wiecie, ale na walentynki będziemy mogli obejrzeć trzecią cześć filmu.

 

 

 

2. 7 UCZUĆ

 

Kolejny Polski film z bardzo znaną obsadą, która gra niespotykane role.

 

 

źródło: cinamacity

 

 

 

 

Strach, złość, smutek, radość, wstręt, zazdrość, wstyd. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

 

3. HOTEL TRANSYLWANIA

 

Teraz coś do dla fanów bajek. Kolejna część przygód Twoich ulubionych bohaterów.

 

źródło: cinamacity

 

 

 

 

Bohaterowie upiornie zabawnej komedii powracają! Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko staja się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, ze Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

 

 

 

4. KLER

 

 

To najgłośniejsza premiera tego roku!!

 

 

źródło: cinamacity

 

 

 

Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce… Drugi z księży – Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule (Arkadiusz Jakubik), który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.

 

 

5. DZIADEK DO ORZECHÓW I CZTERY KRÓLESTWA

 

To kolejny film na którym świetnie będziecie się bawić całą rodziną.

 

 

 

 

źródło: cinamacity

 

 

 

Klara otrzymuje od ojca chrzestnego złotą nić prowadzącą do tajemniczego świata, gdzie znajduje się magiczny klucz. Jednak ten cenny przedmiot zostaje jej wykradziony. Chcąc go odzyskać dziewczyna musi przemierzyć niezwykłe krainy – Kwiatów, Słodyczy, Śnieżynek i Zabawy. W niebezpiecznej podróży towarzyszy jej dzielny żołnierz Filip. Aby przywróć ład i porządek w magicznym świecie, Klara będzie musiała się wykazać nie tylko mężnym sercem, ale też rozwagą, odpowiedzialnością i mądrością.

 

 

Na który film chciałbyś się wybrać? Wolisz Polskie czy   zagraniczne produkcje? Daj znać w komentarzu.

 

 

Pozdrawiam Annapoint.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *