lifestyle

11.11 PROMOCJA NA ALIEXPRESS – JAK KUPOWAĆ I CO KUPIĆ.

Co roku ALIEXPRESS kusi nas mega promocjami. Mega tanie produkty z Chin i darmowa wysyłka. Ale jak zamawiać i co warto kupić na tej stronie ?

 

 

Aliexpress zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Zakupy z Chin w mega atrakcyjnych cenach- kto się nie skusi.

 

W tym wpisie chciałabym zebrać wszystkie wpisy, które do tej pory stworzyłam z moimi zakupami oraz z tym jak kupować na aliexpress.

Wiem, że wiele z Was ma małe opory przed kupowaniem na aliexpress. Nie wiecie czy produkty do Was dotrą i jakiej jakości będą. Ja podczas mojej przygody z kupowaniem na ali nie spotkałam się z tym, że produkt nie doszedł czy był w złym stanie. Musicie się jednak pamiętać, że przesyłki z Chin idą do nas ok. miesiąca. Coraz więcej sprzedających mają jednak wysyłkę z Europy czy ze Stanów. Przesyłki wtedy mogą być dodatkowo płatne ale za to przesyłka dochodzi do Was w kilka dni, do tygodnia.

 

 

Poniżej link do wpisu, w którym znajdziecie całą instrukcję tego jak zamawiać na Aliexpress. To tak naprawdę nie jest trudny proces. Wiem, że wiele z Was ma opory przed dokonywaniem płatności. We wpisie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

 

 

Jak zamawiać na Aliexpress- prosty poradnik

 

 

 

Kolejne wpisy dotyczą już samych zakupów. We wpisie możecie zobaczyć co udało mi się upolować na aliexpress. Są to zdecydowanie akcesoria i małe rzeczy. Nie mam ciśnienia na kupowanie odkurzaczy czy ciuchów. Ja stawiam zdecydowanie na akcesoria do makijażu.

 

 

Zakupy z Aliexpress- sztuczne rzęsy, okulary, pędzle

 

 

Jak dbać o pędzle do makijażu- jak i czym myć pędzle

 

 

Zakupy z ALIEXPRESS vol.3

 

 

Mam nadzieje, że taki zbiorczy wpis pomoże Wam z zakupie czegoś na aliexpress. Dajcie mi znać w komentarzach, co kupujecie na ali.

 

 

Pozdrawiam Annapoint 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *