lifestyle

3 powody dla których warto mieć dzbanek filtrujący wodę

Woda to życie. Jaka woda jest najlepsza i jaki gadżet sprawi, że Twoja woda  będzie zawsze na ciebie czekać. Sprawdź 3 powody dla których warto zainwestować w dzbanek filtrujący wodę.

Woda to czynnik nieodłączny dla każdego z nas, który jest niezbędny do życia. Warto dbać o to, aby jakość wody, którą pijemy była jak najlepsza.  Większość z nas pije wodę butelkowaną.

Szczerze mówiąc bardzo chciałabym ograniczyć zużywanie plastiku. Tutaj z rozwiązaniem przychodzi nam dzbanek filtrujący wodę.

To on sprawia, że możemy ograniczyć produkcję plastiku, a przy tym sprawić, że woda z kranu będzie jeszcze lepsza.

 

Tutaj z pomocą przychodzi dzbanek filtrujący wodę, który oczyści wodę i sprawi, że przygotowane przy jej użyciu potrawy będą jeszcze lepsze.

Często zastanawiałam się na jaki dzbanek się zdecydować. W końcu postanowiłam przetestować dzbanek filtrujący wodę marki WESSPER.

Dzbanek jak i cały zestaw filtrów możecie znaleźć w sklepie agdmaster. 

 

Poniżej poznacie moje 3 powody dla których naprawdę warto mieć w swojej kuchni taki dzbanek.\

 

Dodatkowo mam dla Was niespodziankę. W sklepie agdmaster.pl na hasło annapoint możecie kupić dzbanek filtrujący wodę aż 20% taniej. 

 

 

 

1. Zapobiega osadzaniu kamienia w urządzeniach.

 

 

Dzbanki filtrujące wodę to super sposób, aby zadbać o resztę swojego sprzętu domowego. Przefiltrowana woda świetnie sprawdzi się jako woda do żelazka czy czajnika. Zapobiega osadzaniu się kamienia w tych urządzeniach. To duży plus, który uchroni nasze urządzenia przed przedwczesnym zniszczeniem.

 

2.  Zmienia smak napojów.

 

 

Potrawy przygotowane za pomocą filtrowanej wody są dużo smaczniejsze, a warzywa zachowują swoje kolory. Przygotowana kawa smakuje lepiej, a na herbacie nie pozostaje osad z kamienia.

 

3.  Zmniejszamy produkcje plastiku.

 

 

To jeden z najważniejszych powodów, które przemówiły za tym, że dzbanek filtrujący wodę pozostanie ze mną na dłużej. Słuchajcie stopień w jakim produkujemy plastik jest ogromny. Każdy z nas powinien wypijać dziennie 1,5-2 litry wody. To powoduje, że para tygodniowo wyrzuca min. 14 butelek wody!! To naprawdę dużo.

Z kolei jeden filtr w dzbanku wystarcza na miesiąc użytkowania, przez dwie osoby. Jestem w szoku jak można ograniczyć produkcję plastiku, a przy tym ubocznie zadbać o swój domowy sprzęt oraz polepszyć jakość swojego jedzenia.

 

dav

 

 

 

 

Powiem Wam też, że ja korzystam z dzbanka o pojemności 3,5 litra. To duża pojemność, która sprawia, że nie musimy co chwile uzupełniać dzbanka i zawsze mamy zapas czystej wody. Ja zdecydowałam się na markę WESSPER.

Sam dzbanek sprawdza się bardzo fajnie. Ze względu na pojemność dzbanka jest bardzo wygodny i zawsze mam pewność, że woda jest w dzbanku. Poza tym filtr w dzbanku jest mega wydajny. Dla dwóch osób filtr wystarcza  na aż 30 dni lub przefiltrowanie 200 litrów wody. Dodatkowo wyświetlacz, który znajduje się na pokrywce pomaga kontrolować poziom stanu zużycia filtra.

 

 

 

 

 

 

Mam nadzieję, że choć trochę przekonałam Was do dzbanków filtrujących wodę. To nie tylko wpłynie na środowisko, ale też zyskacie jeszcze lepszą wodę.

Dodatkowo mam dla Was niespodziankę. W sklepie agdmaster.pl na hasło annapoint możecie kupić dzbanek filtrujący wodę aż 20% taniej. 

 

Mam nadzieję, że skorzystacie z promocji.

 

Pozdrawiam

Annapoint 🙂

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *