Uncategorized

Na co zwrócić uwagę wybierając swój samochód

Wybór pierwszego  własnego samochodu jest naprawdę trudny. Na co więc zwrócić uwagę wybierając swój pierwszy samochód?

 

 

Kupujecie swój pierwszy samochód jesteście szczęściarzami. Niewiele osób może pozwolić sobie na kupno własnego samochodu i późniejsze jego utrzymanie. Dziś chciałabym wam powiedzieć kilka słów o tym na co według mnie zwrócić uwagę podczas wyboru samochodu bo sama rok temu borykam się z tym problemem wybierając swój pierwszy własny samochód

 

 

1. Wielkość

 

Wbrew pozorom wielkość ma znaczenie wybierając swój pierwszy samochód zwróć uwagę na to do czego będzie ci on potrzebny. Czy będziesz jeździć sam czy może będziesz kogoś wozić? Czy potrzebujesz dużego samochodu ponieważ masz dużo bagażu do wożenia Czy potrzebujesz małego zwinnego miejskiego samochodu który dodatkowo mało pali.

 

Wybór należy do ciebie warto wziąć pod uwagę każdy aspekt wielkości samochodu. Ja Zdecydowałam się na małe miejskie auto ponieważ w 98% czasu jeżdżę sama zależy mi też na niskim spalaniu.

 

 

2. Wyposażenie

 

To Kolejny aspekt na jakie warto zwrócić uwagę. Wiele z nas nie przywiązuje wagi do kwestii wyposażenia wystarczy nam jedynie klimatyzacja, elektryczne szyby bez zbędnych bajerów są jednak osoby które lubią mieć podgrzewane siedzenia szybę, czy w multifunkcyjną kierownicę to czy twój pierwszy samochód będzie miał wypasione gadżety zależy tylko od ciebie oraz od twojego budżetu.

 

3. Dane techniczne

 

Fajnie kiedy auto które kupujecie jest sprawne Dlatego przed jego zakupem należy sprawdzić jego parametry techniczne sprawdźcie czy akumulator samochodowy jest naładowany czy jest nowy a jeśli nie to ile ma lat i w jakiej stopniu nadaje się do użytku. Jeśli nie zna or się na tym poproście o pomoc specjalisty.

 

Mam nadzieję że to moje kilka rad sprawi że kupno pierwszego wymarzonego samochodu będzie prostsze będziecie zwracać uwagę na te aspekty które decydują o jego późniejszym eksploatowanych i kosztach z nimi związanych.

 

 

Pozdrawiam Annapoint

 

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *