lifestyle

PODARUJ NIEZAPOMNIANY PREZENT Z LOVVI.PL

Dawanie prezentów bliskim to jak dla mnie najprzyjemniejsza rzecz. Radość drugiej osoby z otrzymanego prezentu- bezcenna. Szukasz kreatywnego prezentu. Ten wpis jest dla Ciebie.

 

 

 

Czy nie sądzicie, że dawanie drugiej osobie w prezencie przeżyć, doznań, wspomnień jest bardziej  wartościowe niż kolejna para skarpetek, czy bukiet kwiatów? Super sposobem na prezent jest spełnienie marzenia o przejażdżce  sportowym samochodem, czy skoku ze spadochronu. Są to aktywności, które są drogie i nie każdy może od tak spełniać swoje marzenia.  Ze stroną LOVVI spełnisz każde nawet najbardziej ekstremalne marzenie. Co ważne na stronie możecie dopasować prezent do swojego budżetu co oznacza, że naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Wspomnienia pozostają w naszej pamięci, a o rzeczach materialnych szybko zapominamy, zużywamy, wyrzucamy. Jeśli jednak preferujecie prezenty rzeczowe również  znajdziecie tam coś dla siebie.

 

Mam dla Was kilka propozycji prezentów. Znajdzie się coś dla Waszej drugiej połówki, przyjaciół oraz rodziców.

 

 

DLA NIEJ / DLA NIEGO

 

 

Prezent dla męża, chłopaka, narzeczonego, czy może dla żony, dziewczyny, narzeczonej. Chcemy by nasza druga  połówka były jak najbardziej zadowolona. Jak dla mnie radość drugiej połówki z prezentu trafionego w punkt jest bezcenna.  Pobyt w luksusowym hotelu spa, gdzie możemy się odprężyć, skorzystać z masaży i sauny. To czas który możesz poświęcić na relaks i doładowanie baterii. Czas, który pozostanie w naszych wspomnieniach, do którego potem możemy razem wracać.

 

 

 

 

 

Teraz mam dla Was bardziej ekstremalne przygody, które możesz przekazać swojej połówce.  Zdradzę Wam, że zawsze marzyłam o przejażdżce szybkim samochodem po torze wyścigowym… oczywiście za kierownicą.  Czy to nie jest super propozycja na prezent. Adrenalina, szybkie samochody – jest to aktywność, której nie mamy okazji zaznać na co dzień, a wspomnienia z przejazdu pozostaną na zawsze. Lot szybowcem- szybowanie nad górami niesieni jedynie wiatrem. Tylko nieliczni mięli okazję spróbować. Ty możesz być jednym z nich.

 

 

 


 

 

 

 

ROCZNICA ŚLUBU

 

Szukasz idealnego prezentu na rocznicę ślubu twoją lub Twoich rodziców? Rocznica to ważny i wyjątkowy moment dla każdego z małżonków.  Życzenia i prezent na rocznicę ślubu nie musi być nudny czy oklepany. Może zaproponuj wykonanie sesji zdjęciowej, aby uwiecznić chwilę. Możemy zaskoczyć swoją drugą połówkę mniejszym lub większym upominkiem. Macie wspólne marzenie, a rocznica związku, czy ślubu to idealny czas na jego spełnienie. Zawsze staramy się, aby okrągłe rocznice ślubu celebrować w większym gronie. To super okazja,aby zaprosić bliskich i znajomych, którzy na pewno wymyślą kreatywny prezent dostosowany do stażu związku oraz upodobań pary.

 

 

 

 

 

 

 

WIECZÓR PANIEŃSKI /KAWALERSKI

 

 

Ostatni wieczór przysłowiowej „wolności”. Zadbaj by ten wieczór był niezapomniany. Zorganizuj wspólny babski wypad do spa, czy masaż. Relaks przed najważniejszym dniem w życiu jak wiemy jest wskazany. Poza tym nie każda z nas lubi chodzić na imprezy.

 

 

Jeśli natomiast chodzi o wieczór kawalerski to już zupełnie inna bajka. Panowie lubią poczuć zastrzyk adrenaliny. Idealne rozwiązanie- skok na bungee czy lekcja strzelania. Który mężczyzna nie chce cofnąć się do czasów dzieciństwa i poczuć się jak komandos.

 

 

 

 

 

Dajcie mi koniecznie znać jaki niespotykany prezent chcielibyście otrzymać. A może Wy daliście komuś niecodzienny prezent, który był niezapomnianym przeżyciem. Zainspirujmy się w komentarzach.

 

 

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *