lifestyle

Przydatne gadżety kosmetyczne

W kobiecych kosmetyczkach coraz częściej znaleźć można ciekawe gadżety. Jakie elektroniczne cacka pomagają nam dbać o urodę?

 

 

 

Dziewczyny przyznajcie,  że my też lubimy gadżety. Często słyszeć można, że to faceci są gadżeciarzami, ale jeśli spojrzeć do naszych szafek, czy kosmetyczek to my nie jesteśmy gorsze.

 

W komentarzach napiszcie mi proszę jakie są Wasze kosmetyczne gadżety a poniżej zobaczcie moje propozycje.

 

  1. Szczoteczka soniczna.

 

To podstawowy gadżet, który znaleźć możemy w każdej łazience. To podstawowy element pielęgnacji jamy ustnej. Oczywiście możemy myć zęby tradycyjną  szczoteczką, ale szczoteczka soniczna znacznie lepiej myje i dba o zęby. Szczoteczka soniczna pracuje, wykorzystując technologię rotacyjno-pulsacyjną . Może ona emitować aż do 62 tys. ruchów na minutę, co stanowi 7 razy więcej, niż w przypadku szczoteczki elektrycznej. Dalsza konfiguracja należy do WAS . Możecie postawić na szczoteczkę, która ma  takie funkcje jak wybielanie zębów, masaż dziąseł, czy  wbudowany zegar, który odmierza czas mycia zębów.

 

 

 

 

 

 

2. Suszarka do włosów

 

 

 

Ten gadżet znajdę pewnie w 90 % domów. Każda kobieta doceni to urządzenie kiedy ma długie włosy, czy szybko potrzebujecie wysuszyć. Tutaj podobnie  jak w przypadku szczoteczek możliwości jest mnóstwo. Kompaktowe, większe, z dyfuzorem a może bez,z jonizacją a może ma mieć zimny nawiew. Warto też zastanowić się nad mocą suszarki.

Jak widzicie możliwości jest masa a wybór jest jak zawsze trudny.

 

Z własnego doświadczenia mogę Wam powiedzieć, że ja decydując się na suszarkę kieruje się przede wszystkim jej mocą oraz  funkcją jonizacji. Dla mnie te cechy są wyznacznikiem  dobrej suszarki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.  Szczoteczka do twarzy

 

 

Dziewczyny nie trzeba Wam chyba mówić, że demakijaż to podstawa pielęgnacji naszej cery. Podczas tego etapu pielęgnacji bardzo pomoce będą wszelkiego rodzaju szczoteczki do mycia twarzy, które pomogą nam jeszcze dokładniej zmyć makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Na rynku możemy znaleźć bardzie budżetowe rozwiązania jak szczoteczki sylikonowe, czy takie które znajdziemy w dyskontach. Są też rozwiązania droższe takie jak np. szczoteczki soniczne FOREO, które znajdziecie w rożnych wariantach i opcjach cenowych.

 

 

 

 

 

 

 

22 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *