lifestyle

ADWORDS – SKUTECZNY SPOSÓB NA ZWIĘKSZANIE SPRZEDAŻY

Jak skutecznie zwiększyć widoczność swojej strony w internecie? Najlepiej jest pokazywać się w jak najwyżej w wynikach wyszukiwania.

 

Najlepszym sposobem na bycie widocznym w sieci jest Google Adwords, które dodatkowo przyniosą ci wymierne korzyści finansowe.

 

Co to GOOGLE ADWORDS ?

 

Google AdWords to system reklamowy, który umożliwia wyświetlanie linków w wynikach wyszukiwania  lub na stronach partnerów w ramach programu Google AdSense. Jeśli zdecydujemy się na kampanię Google Adsense nasze linki od razu będą widoczne w sieci.

 

 

Plusy GOOGLE ADWORDS

1.Natychmiastowy efekt– zaraz po uruchomieniu kampani osiągasz zamierzone efekty

 

2. Dokładnie określona grupa docelowa – ustawiając kampanie mamy pełną decyzyjność do co parametrów jakie umieścimy w kampanii. Możemy określić grupę docelową biorąc pod uwagę takie parametry jak: wiek, położenie geograficzne czy płeć.

 

3. Mierzalne wyniki – poprzez dostęp do Google Analytics możemy na bieżąco mierzyć konwersję oraz wyniki kampanii oraz na bieżąco ją udoskonalać.

 

 

 

 

Jakie są rodzaje kampanii w GOOGLE ADWORDS. 

 

1. Linki sponsorowane – to reklamy, które wyświetlają się w wyszukiwarce po wpisaniu konkretnej frazy. Warto postawić na słowo najbardziej kojarzące się z firmą i ilością wyszukiwań.

 

2. Rekalam display– to reklama, która nie pojawia się bezpośrednio na stronach google, ale na innych portalach.

 

3. Remarketing– to reklama, która użytkownikowi pokazuje stronę na której już był i przypomina mu o powrocie. Warto użyć tego typu reklamy kiedy chcemy zbudować świadomość marki w sieci.

 

Podsumowując kampanię google Adwords to niezbędny element efektywnej sprzedaży w sieci. Jeśli jeszcze chcesz podszkolić swoją wiedzę lub oddać tą sprawę w ręce osób doświadczonych wejdźcie na https://afterweb.pl/google-ads-adwords/ 

 

 

Pozdrawiam,

Annapoint.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *