Uncategorized

JAK WYEKSPONOWAĆ SWOJĄ FIRMĘ NA ZEWNĄTRZ

Podczas wyjazdów na targi, czy w sklepach możemy spotkać się z różnymi formami eksponowania firmy.

 

 

Wystawniki, roll-upy, standy, wystawnik na ulotki – to różne sposoby na reklamę swojej firmy zarówno w sklepach jak i podczas targów branżowych. Adsystem ogarnie wszystkie meble niezbędne do wyeksponowania swojej firmy.

 

1.Roll-up

 

to najprostsza i najtańsza forma reklamy swojej firmy. Pomogą ci się wyróżnić na tle innych firm. Roll upy to nic innego jak rozwijana grafika. Bez problemu możemy dopasować rozmiary do swoich potrzeb.

 

 

 

 

2. Stoiska targowe

 

Nie jedna z Was pewnie w swoim życiu była na targach np kosmetycznych, gdzie mnóstwo firma ma swoje stoiska. Często od tego jak duże, czy wymyślne są zależy to czy potencjalny klient do nas przyjdzie. Często te stoiska mają różne formy, wielkości i gadżety. Dajcie znać czy widzieliście super stoiska.

 

 

 

3. Namioty imprezowe

 

Organizujesz imprezę plenerową? Idealny, sposobem na takie eventy są namioty imprezowe. Małe, duże, zamknięte to wszystko zależy od nas. To jest bardzo fajna opcja na urodziny, przyjęcia niespodzianki, czy przyjęcia firmowe.

 

 

Pozdrawiam,

Annapoint

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning

: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/annapoin/domains/annapoint.pl/public_html/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392