lifestyle

Jak zdobyć pozycje w sieci- POZYCJONOWANIE

Każdy z nas chce, aby jego strona była widoczna w wynikach wyszukiwania. Szukacie sposób jak to zrobić? Sposobem jest pozycjonowanie. Poniżej kilka słów o nim.

 

 

Pozycjonowanie to must have jeśli chcesz zaistnieć w sieci.

 

 

Nie wiesz co to pozycjonowanie?

Pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej to działania mające na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Nie wiem czy wiecie pozycjonowanie bazuje na technikach nie w pełni zgodnymi z wytycznymi wyszukiwarek.

 

Po wpisaniu wybranej frazy w wynikach wyszukiwania pojawiają się zarówno wyniki sponsorowane jak i organiczne. Korzystając z pozycjonowania strony mamy na celu osiągnąć jak najlepszy wynik organiczny w wynikach wyszukiwarek.

 

A dlaczego ?

 

To bardzo proste. Im wyżej jesteś w wynikach wyszukiwarki pod daną frazą tym większe masz odsłony, a co za tym idzie Twoje treści są popularne i tym samym stajesz się bardziej rozpoznawalny. Otwierają się przed tobą nowe możliwości. Czy to nie jest super!!!

 

 

W zależności od tego jaką stronę prowadzisz zależeć ci może na dwóch wynikach pozycjonowania: lokalne lub globalne.

Pozycjonowanie lokalne skierowane jest do małych firm, czy do usług w danej lokalizacji. W tym modelu zależy nam na pozyskaniu klientów i rozpoznawalności na danym terenie.

 

Z kolei globalne pozycjonowanie to model, w którym zależy nam na szerokim zasięgu. Prowadzimy stronę, która jest w stanie świadczyć usługi, czy pomoc ludziom w dowolnym miejscu .

 

 

To od Ciebie zależy, który model jest ci bliższyi jak wykorzystasz pozycjonowanie w rozwoju swojej firmy.

 

Pozdrawiam, Annapoint ?

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *