WAKACYJNY MANICURE W ODCIENIACH NIEBIESKIEGO LAKIERAMI HI HYBRID

Wakacje to idealny czas na szaleństwa na paznokciach. Zielenie, neonowe pomarańcze czy może róż. Jaki kolor króluje latem na Waszych paznokciach.

 

 

 

Zadbane dłonie to ważny element wizerunku kobiety. Latem na paznokciach królują bardziej neonowe odcienie. Czasem paznokcie są w różnych kolorach. W końcu lato i okres wakacyjny zobowiązuje.

 

Rzadko pozwalam sobie na szaleństwa na paznokciach. Noszę na zmianę kolory nude lub czerwień. Nie wspominając, że ilość razy kiedy miałam w jednej dłoni więcej niż dwa kolory mogę policzyć na jednej ręce.

Tym razem zrobiłam wyjątek. Możecie zobaczyć moją letnią stylizację paznokci wykonaną lakierami Hi Hybrid. Użyłam do niej 3 kolorów. Wszystkie wpadają w odcienie niebieskiego.Mam także małe przemyślenia, że odkąd używam regularnie lakierów hybrydowych jestem w stanie zapuścić dłuższe paznokcie, które się nie łamią. Ponieważ nakładam co najmniej 3 warstwy lakieru nawet długi paznokieć jest zabezpieczony przed ewentualnym złamaniem. Dodatkowo jeśli macie tendencję do ogryzania paznokci lub Wasze paznokcie są kruche lakier hybrydowy to świetne rozwiązanie. Nie wspomnę już, że macie z głowy manicure na co najmniej 2 tygodnie.

 


 

 

 

Poniżej zobaczycie zdjęcia z moją propozycją letniego manicure.

 

 

Kolory które użyłam to:

 

# 313 LIGHT BLUE HI HYBRID

 

Jest to najintensywniejszy z kolorów, które użyłam do wykonania tego manicure. Jest to odcień niebieskiego, który przypomina mi lekko jeans lub bezchmurne niebo latem nad morzem.

 


 

 

 

 

#314 SKY BLUE HI HYBRID

Odcień bardzo jasnego błękitu, który na paznokciach wygląda bardzo naturalnie. Paznokcie wyglądają bardzo elegancko. Idealny na letnie stylizacje.

 

 

 

 

#352 LUMINOUS GREEN HI HYBRID

 

To bardzo nieoczywisty odcień. Jest to zieleń, która posiada niebieskie tony. Ten odcień jest również pastelowy i bardzo ładnie prezentuje się na paznokciach ożywiając dłoń i sprawia, że dzieje się na niej coś ciekawego.

 

 

 


 

 

 

 

Przed nałożeniem lakieru jak zawsze użyłam bezę HI HYBRID, a na kolorowy lakier powędrował Top Coat No Wipe także z HI HYBRID.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dajcie mi znać jaki manicure Wy preferujecie na swoich paznokciach latem? No i koniecznie dajcie mi znać jak Wam się podoba moja propozycja.

 

Pozdrawiam Annapoint.

 

 

2 thoughts on “WAKACYJNY MANICURE W ODCIENIACH NIEBIESKIEGO LAKIERAMI HI HYBRID”

  1. Cudowne odcienie, ahhh jestem nimi oczarowana! 🙂
    Markę niejednokrotnie już widziałam, aczkolwiek nie miałam jeszcze okazji testować produktów z jej asortymentu, liczę, że niebawem to się zmieni.
    Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *