Uncategorized

PREZENTY NA SPECJALNE OKAZJE

W życiu każdego z nas zdarzają się specjalne okazje, kiedy to prezent odgrywa dużą rolę. Często to największy problem. Mam rozwiązanie, które ułatwi Wam życie.

 

 

 

Nie wiem jak Wy, ale mi bardzo duży problem sprawia wymyślenie prezentu na chrzciny czy ślub. To okazje, które są mega uciążliwe dla osób, które dają prezenty. Dużo osób w tym dniu daje prezenty dlatego ciężko jest się wyróżnić, a jednocześnie podarować coś oryginalnego i funkcjonalnego. Rodzaj prezentu oczywiście zależy od naszego budżetu. Oczywiście im większy budżet  tym większe  możliwości. Jednak gdy dysponujemy mniejszym budżetem budzi się w nas kreatywność i szukanie ciekawych alternatyw.

 

 

ŚLUB

 

 

Na nowej drodze życia chcemy podarować młodej parze także jak najpotrzebniejsze prezenty. Chcemy by młoda para miała jak największy pożytek z prezentu. Często decydujemy się na pozostawienie pieniędzy. One jednak szybko się  rozpływają w sposób nikomu nieznany, a pamiątka w postaci rzeczowego upominku będzie przypominać o tym dniu przez kolejne lata.  Często ślub wiąże się z rozpoczęciem wspólnego mieszkania. Oprócz drobnego rzeczowego „wspominkowego” prezentu warto podarować praktyczny gadżet do domu.

 

 

 

 

 

 

 

 

PREZENTY NA CHRZCINY 

 

 

Co dać na prezent małym dzieciom?? Jak wiadomo zabawek mają od groma, a z relacji  tego, że to święto dziecka fajnie dać prezent, z którego ono będzie zadowolone, a nie rodzice…

Przed kupnem prezentu warto zrobić research u rodziców dziecka, zapytać czego potrzebuje najbardziej. Bo nie sztuka dać pieniądze, sztuką jest podarować prezent, który będzie przywoływał wspomnienia.

 

Fajnie jest podarować pamiątkę, która będzie przypominać to wydarzenie.

 

 

 

 

 

Dajcie mi znać jakie prezenty Wy dajecie przy takich okazjach.

 

 

Pozdrawiam Annapoint 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *