PODRÓŻNIK

4 SPOSOBY NA TANIE PODRÓŻOWANIE

Każdy z nas marzy by zwiedzić najodleglejsze zakątki świata. Często naszym ograniczeniem jest budżet. Jak tanio podróżować?

 

 

Nie wiem  jak Wy, ale ja uwielbiam podróże. Odkrywanie nowych miejsc, kultury to super doświadczenie. Co roku staram się, aby dotrzeć w nowe miejsce. Na uwadze mam jednak budżet. Uważam, że jeśli można zaoszczędzić pare złotych na podróży to jak najbardziej polecam z tego skorzystać. Jakie są moje sprawdzone triki na tanie podróżowanie.

 

  1. Planuj wcześniej

Nie wiem jak Wy, ale ja wracając z jednych wakacji już planuje drugie i zaczynam szukać miejsca gdzie chciałabym pojechać. Wcześniejsze planowanie sprawia, że oferty są dużo tańsze i jest więcej dostępnych miejsc.  Takie planowanie zaoszczędzi Wam czas oraz duuużo budżetu. Poza tym odliczanie dni do wyjazdu to fajna motywacja do działania.

 

 

 

       2.  Ustal budżet

To punkt tak naprawdę kluczowy. ustal budżet, który jest realny, ale nie zbyt wysoki. Najlepiej załozyć konkretną kwotę i próbować się w niej zmieścić mają z tyłu głowy to, że możemy go lekko napiąć. To bardzo fajny sposób, aby nie popłynąć. Gdy nie ustalimy budżetu na początku wtedy mamy zbyt dużo swobody i koniec końców wydamy naprawdę dużo więcej niż moglibyśmy.

 

 

dav

 

 

 

3. Wybieraj terminy poza sezonem

 

Wakacje poza sezonem są super opcją na zaoszczędzenie naprawdę sporej sumy. Często w terminach poza sezonem pogoda jest równie piękna, jest ciepło i możemy odpowcząć. Wakacje poza sezonem oprócz korzyści finansowych mają także korzyści w tym, że poza sezonem w nadmorskich kurortach jest naprawdę o wiele bardziej spokojnie. Ceny w danym miejscu także są niższe.

 

 

 

dav

 

4. Wakacje Last Minute

 

To propozycja dla osób, którym planowanie i szukanie ofert nie w głowie, ale zależy im na gotowej ofercie w atrakcyjnej cenie. Podczas ofert last minute możemy znaleźć bardzo ciekawe destynację w super atrakcyjnych cenach. Jest to propozycja zdecydowanie dla osób, które nie planują, ale dają sie ponieść chwili.  Jeśli szukasz tanich wakacji to koniecznie wejdź tutaj i wybierz swój wymarzony kierunek.

 

 

 

 

Jestem bardzo ciekawa jak Wy planujecie swoje podróże? Czekam na Wasze tricki w komentarzach.

 

Pozdrawiam Annapoint 😉

 

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *