Uncategorized

JAKĄ SZCZOTECZKĘ WYBRAĆ ?

Wiecie, że zdrowie rozpoczyna się w ustach. Często od problemów z zębami rozpoczynają się inne dolegliwości w naszym organiźmie. Jak prawidłowo dbać o zęby?

 

Dziewczyny przyznajcie,  że my też lubimy gadżety. Często słyszeć można, że to faceci są gadżeciarzami, ale jeśli spojrzeć do naszych szafek, czy kosmetyczek to my nie jesteśmy gorsze. Jednym z gadżetów jest szczoteczka do zębów. Ale jaką szczoteczkę wybrać ?

 

W komentarzach napiszcie mi proszę jakie są Wasze kosmetyczne gadżety a poniżej zobaczcie moje propozycje.

Szczoteczka soniczna.

 

To podstawowy gadżet, który znaleźć możemy w każdej łazience. To podstawowy element pielęgnacji jamy ustnej. Oczywiście możemy myć zęby tradycyjną  szczoteczką, ale szczoteczka soniczna znacznie lepiej myje i dba o zęby. Szczoteczka soniczna pracuje, wykorzystując technologię rotacyjno-pulsacyjną . Może ona emitować aż do 62 tys. ruchów na minutę, co stanowi 7 razy więcej, niż w przypadku szczoteczki elektrycznej. Dalsza konfiguracja należy do WAS . Możecie postawić na szczoteczkę, która ma  takie funkcje jak wybielanie zębów, masaż dziąseł, czy  wbudowany zegar, który odmierza czas mycia zębów.

 

 

 

WIZYTA U STOMATOLOGA

 

Samo regularne mycie zębów to nie wszystko. Należy także regularnie kontrolować swoje zęby u stomatologa. Jak wybrać właściwego stomatologa? Warto wybrać specjalistę z polecenia, który wie co robi i mamy historię prowadzenia innego pacjenta. Warto postawić na jednego stomatologa,który będzie prowadził nasze leczenie przez dłuższy czas. Dodatkowo warto zobaczyć jaki sprzęt ma stomatolog. Sprawdźcie sklep dentystyczny LUBDENT, który ma w swoim asortymencie specjalistyczny sprzęt stomatologiczny, który niezbedny jest w każdym gabinecie.

 

 

Mam nadzieję, że dbacie o swoje żeby. Dajcie znać na co Wy zwracacie uwagę podczas wizyty u stomatologa.

 

Pozdrawiam Annapoint.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *