lifestyle,  pielęgnacja

Pielęgnacja okolic intymnych nie powinna być ci obca- AA INTYMNA

Pielęgnacja okolic intymnych? Są pytania na które lepiej nie usłyszeć odpowiedzi, ale są i takie które bez odpowiedzi nie powinny pozostać. Jednym z nich jest temat okolic intymnych.

 

 

 

Temat pielęgnacji okolic intymnych do dla wielu z nas temat TABU. Ja jednak chciałabym dziś pokazać Wam produkty, które pomogą Wam dbać o te okolice i zapobiegać infekcjom. Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu marka AA dobrze wie jak jak dbać o okolice intymne Polek.

 

Nie ma wymówki – zawsze jest produkt, który sprosta Waszym oczekiwaniom.

 


 

 

Kosmetyki marki AA oferują szeroką gamę produktów do pielęgnacji okolic intymnych.

Ja mam dwa produkty o których chciałabym Wam po krótce opowiedzieć. Cały asortyment będziecie mogli znaleźć w zestawieniu poniżej, dlatego czytajcie do KOŃCA.

 

Pierwszy produkt to EMULSJA DO HIGIENY INTYMNEJ BABY GIRL. Jest to innowacyjny produkt, który można stosować już od pierwszego roku życia dziecka.

 


 

Produkt zamknięty jest w opakowaniu z wygodną pompką. Zapewnia nawilżenie oraz zapobiega przesuszeniu. Co ważne produkt chroni przed infekcjami. Po użyciu tego produktu odczuwamy duży komfort, a co ważnie produkt dokładnie pielęgnuje tak wrażliwe okolice.

 

Jest to produkt bezzapachowy, którego skład sprawia, że jest od bezpieczny dla dzieci od pierwszego roku życia.

 

Tak jak wspomniałam produkty marki AA to nie tylko produkty do codziennego użytku, ale także produkty specjalistyczne, które pomogą w walce z problemami okolic intymnych.

 

Mam także do przetestowania produkt przeznaczony do specjalistycznej pielęgnacji okolic intymnych.

 

AA INTYMNA ADVAMCED MED + 

Jest to produkt do specjalistycznej pielęgnacji, który jest zalecany dla codziennej pielęgnacji kobiet ze skłonnością do nawracających infekcji intymnych.  Jest to także produkt, który wspomaga utrzymanie naturalnej flory bakteryjnej.

 

 

Szczerze mówiąc jeszcze go nie używałam, więc nie mam Wam za wiele do powiedzenia. To co już nap pierwszy rzut oka jest mega pozytywne to stosunek ceny do wielkości opakowania. Produkty wystarczy a pewno na długo, a wygodna pompka ułatwi dozowanie produktu. Warto wspomnieć, że produkty marki  AA jako JEDYNE posiadają pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

 

Poniżej znajdziecie pozostałe produkty do HIGIENY INTYMNEJ, którą oferuje marka AA. Poza tym dostępne są także chusteczki do higieny intymnej, które idealnie sprawdzą się w podróży.

Pozdrawiam Annapoint 🙂

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *