RECENZJE MAKIJAŻOWE

POLSKA MARKA – LOVLEY HIGHLIGHTER SILVER I GOLD

Naturalny makijaż znakomicie jest dopełnić rozświetlaczem, aby cera wydawała się jeszcze bardziej promienna. Lovely highlighter to znakomita propozycja na tani rozświetlacz polskiej marki.

 

Rozświetlacz to kropka na i w makijażu. Nieco błysku na kościach policzkowych na szczycie nosa i łuku kupidyna sprawiają, że cały makijaż nabiera lekkości i świeżości.

 

Na rynku istnieje wiele  świetnych rozświetlaczy. Nie wszyscy jednak mają duży budżet na inwestowanie w kultowe produkty.

Dziś chciałabym wam przedstawić kolejne świetne produkty POLSKIEJ MARKI LOVELY. Producentem marki są założyciele marki WIBO.

 

 

 

 


 

 

 

Rozświetlacz LOVELY występuje na rynku w dwóch odcieniach: SILVER i GOLD.

 

Oba rozświetlacze znajdziecie stacjonarnie lub online w ROSSMANNIE. Cena każdego z nich to ok. 9,29 zł za 10 g.

 

Jeśli chodzi o opakowania produktu to nie zachwyca ani wyglądem ani swoją trwałością. Nie radziłabym Wam podróżować z tym produktem, ponieważ opakowanie jest na tyle tanie i nietrwałe, że szybko pęka, a produkt wysypuje się z opakowania. Polecam Wam, aby te produkty stacjonowały w Waszych domowych toaletkach.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Przejdźmy teraz do tego jak działają oba produkty.

 

 

Rozświetlacz w odcieniu silver ma piękny srebrny chłodny odcień, który znakomicie sprawdzi się na osobach o jasnej karnacji. Nie będzie odznaczać się na twarzy a pięknie ją rozświetli i podkreśli wybrane przez Was obszary. Ten odcień rozświetlacza sprawdzi się też do rozjaśniania wewnętrznego kącika oka.  Rozświetlacz posiada lekkie drobinki, ale nie rzucają się one w oczy. Co ważne produkt trzyma się na swoim miejscu przez cały dzień i pod koniec dnia rozświetlacz jest nadal widoczny na twarzy, może już nie tak intensywnie jak zaraz po nałożeniu, ale naprawdę jest widoczny.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Z kolei odcień gold znakomicie sprawdzi się u osób o ciemniejszej karnacji. jest to także odcień, który pięknie wyglądać będzie latem do opalonej cery.  Podobnie jak odcień silver, także ten gold posiada niewielkie drobinki, które jednak nie są bardzo widoczne. Jeśli użyjecie pędzla z dużą ilością włosia stworzyć możecie piękną taflę produktu na twarzy. Ten odcień latem możecie stosować do rozświetlenia ciała ( obojczyki, czy ramiona).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo podoba mi się, że efekt rozświetlenia możecie budować na twarzy. Na plus przemawiają także wielkości produktów bo 10 g to naprawdę spora pojemność 😉 Chciałabym też zwrócić uwagę, że produkty te są dość miękkie, więc uważajcie z zanurzaniem pędzla w produkcie, aby nie nabrać zbyt dużej dawki.

 

 

Dajcie mi koniecznie znać, czy znacie te rozświetlacze i co najważniejsze czy je używałyście.  Czekam także na wasze komentarze odnoście Waszych ulubionych rozświetlaczy. Podzielcie się Waszymi ulubieńcami.

 

Pozdrawiam Annapoint 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *