lifestyle,  promocje

ROSSMANN PROMOCJA 2+2 – PRODUKTY DO OPALANIA

Przyzwyczajone do już prawie comiesięcznych promocji w Rossmannie? Jaka jest kolejna super promocja dostępna w drogeriach Rossmann.

 

Lato w pełni dlatego musimy się zaopatrzyć w produkty do opalania. Promocja trafiła w samo sedno okresu wakacyjnego. To znakomity czas, aby zrobić zapasy ulubionych filtrów słonecznych.

 

 

ZASADY PROMOCJI :

 

 

  • Promocja obowiązywać będzie od 10-19.07.2018r.
  • Promocja obejmować będzie zakup 4 różnych produktów (różniących się kodem, a nie przeznaczeniem)
  • Objęte promocją są produkty do opalania jak i po opalaniu.
  • Promocja wyłącznie dla posiadaczy karty Karty Klubu Rossmann.
  • Zakupy na promocji każdy klubowicz będzie mógł zrobić tylko jeden raz
  • Dokładna lista produktów objętych tą promocją pojawi się na krótko przed jej rozpoczęciem na stronie Rossmanna

 

 

 

 

Ja mam dla Was kilka sprawdzonych produktów do opalania, które polecam Wam kupić podczas tej promocji.

 

 

FILTRY DO TWARZY:

 

Pamiętajcie, że latem należy zwrócić szczególną uwagę na ochronę twarzy przed słońcem. Zapewni Wam to ochronę przed słońcem, a przy okazji opóźniamy procesy starzenia się skóry oraz uchroni ją przed przebarwieniami.

 

 


 

 

 

Ja ma wakacje zdecydowałam się zabrać filtr marki własnej ROSSMANNA SUN OZON.  Jest to filtr o SPF 30 przeznaczony do twarzy i dekoltu z efektem matowienia. Bardzo spodobał mi się ten produkt. Lekko matowi cerę dobrze ją chroni przed słońcem. Często można się spotkać z tym, że filtry do twarzy mają właściwości komedogenne ( zapychające pory). Ten tego nie robi. Super szybko si wchłania i nie zapycha porów.  Produkt zmoknięty jest w bardzo poręczne opakowanie o pojemności 50 ml, które idealnie sprawdzi się w podróży. Dobrze sprawdzi się także pod makijaż co jest bardzo ważnym aspektem podczas wyboru filtra do twarzy.

 

 


 

 

 

 

Kolejne produkty, które polecam Wam zobaczyć podczas tych promocji to produkty z ziaji. To Polska marka, która  oferuje naprawdę przyzwoite filtry do twarz i do ciała. Ja mam dwa produkty z serii SOPOT SUN. Pierwszy z nich to krem przeciw zmarszczkom SPF 30, a drugi to krem do opalania cera fotowrażliwa SPF 25. Oba produkty fajnie chronią przed słońcem. Mają nieco bardziej tłustą formułę niż ten produkt z SUM OZON dlatego nie ryzykuje ich pod makijaż.

 

 


 

 

 

PRODUKTY DO CIAŁA

 

 

Tutaj również w roli głównej znajdziemy produkty SUN OZON, ale stawiam je na równi z tymi z ZIAJI. Teraz mam po prostu te produkty, ale kupuje je zamiennie ( teraz na pewno zrobię zapasy). Najczęściej stawiam na filtry SPF 10 i 20. Myślę, że to odpowiednia ochrona skóry średnia, ale dla mojej średniej karnacji odpowiednia. Pamiętajcie, że wysokość filtru zależy także od koloru naszej karnacji oraz od tego na jaki kolor się opalamy. Ja stawiam na te SPF i jestem z nich bardzo zadowolona. Szybko się wchłaniają, nie robią plam na ubraniach.

 

 

 


 

 

PRODUKTY PO OPALANIU

 

 

 

Mam dla Was totalne odkrycie ostatnich wakacji i znów produkt marki m=własnej Rossmann. SUN OZON APRESLOTION.  Ogromne opakowanie, a działanie jest jeszcze lepsze. Polecam Wam stosować ten produkt po opalaniu. Dzięki zawartości witaminy E balsam świetnie nawilża skórę po opalaniu. Ma działanie kojące. Jeśli zdarzy się Wam, że opalicie się zbyt mocno ten produkt będzie Waszym must have. Łagodzi opalone miejsca i sprawia, że skóra nie schodzi. Ten produkt też utrzymuje opaleniznę oraz sprawia, że u osób z tendencją do opalania się na czerwono opalenizna szybciej brązowieje. Jest bardzo wydajny i szybko się wchłania jednocześnie ma lekką konsystencję.

 

 


 

 

 

To moje produkty, które polecam Wam kupić lub zamówić przez aplikację podczas promocji w ROSSMANNIE. Dajcie mi znać jakie filtry do twarzy możecie mi poleci. Będę bardzo wdzięczna.

 

 

Pozdrawiam Annapoint 🙂

 

 

 

 

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *