lifestyle,  Uncategorized

PRZEGLĄD DODATKÓW DO GAZET

Wydawcy gazet coraz częściej do gazet dodają dodatki aby zachęcić odbiorców do zakupu tradycyjnych gazet.

 

 

Bardzo często gazety z dodatkami są niewiele droższe niż te sprzedawane solo. Produkty dodawane do miesięczników często są pełnowymiarowe produkty. W tym wpisie chciałabym wam pokazać, które z miesięczników dla kobiet oferują atrakcyjne dodatki.

 

1.ELLE

 

 

W tym miesięczniku w numerze 8 znaleźć możemy próbkę balsamu do ciała marki D`alchemy. Są to produkty naturalne. W gazecie znaleźć możemy ESSENTIAL BODY BALM. Cena regularna produktu to 219 zł dlatego fajnie mieć próbkę, aby sprawdzić jego dzianie. 15 ml próbka dołączona do wydania jest o wartości 16,42 zł.

 

 

źródło: empik.pl

 

 

 

 

2. ZWIERCIADŁO

 

 

W nowy numerze zwierciadła znajdziemy produkty nowej submarki Sylveco ALOESOWE. Jest to pierwsza Polska marka kosmetyków naturalnych, które bazują na ekstrakcie z aloesu. Znaleźć możemy żel myjący do twarzy oraz płyn micelarny. Super, że dodatkiem jest pełnowymiarowy produkt. To dobry sposób na promocję nowych produktów.  Cena gazety z dodatkiem jest oszałamiająco niska 7,99 zł, a bez 6,99 czyli mega atrakcyjna oferta. Dodam, że wartość produktów to 19,99zł.

 

 

 

źródło: empik.pl

 

 

 

3. AVANTI

 

 

 

 

W lipcowym wydaniu magazynu AVANTI czeka coś do ust. Jest to pełnowymiarowy balsam do ust marki BIELENDA. Cena gazety z dodatkiem to 8,99 zł. Z kolei sam balsam kosztuje  7,49 zł.

 

źródło:empik.pl

 

 

 

4. FACE & LOOK

 

Sierpniowo lipcowe wydanie magazynu face & look jako gratis dołączyło krem do rąk marki DUPT & DOTP. Szczerze mówiąc nic nie mówi mi ta marka, ale jeśli szukacie  kremu do rąk, który ma idealną wielkość „do torebki” to uważam, że to dobry wybór. Cena gazety z dodatkiem to 4,99zł.

 

 

źródło: empik.pl

 

 

 

 

5. TWÓJ STYL

 

 

Dla osób, które szukają czegoś dla ciała TWÓJ STYL przygotował film z 2016 LA LA LAND, który zdobył aż 6 oskarów. Cena gazety z dodatkiem to 9,99 zł. Film będzie idealnym rozwiązaniem na letnie wieczory na świeżym powietrzu.

 

źródło: empik.pl

 

 

 

6. VIVA

 

Magazyn VIVA także kusi atrakcyjnym dodatkiem, który jest strzałem w 10 dla osób wybierających się na wakacje. Do gazety, która chętnie poczytamy na plaży dołączony jest olejek do opalania marki DAX COSMETICS SPF 20. Cena gazety z dodatkiem to tylko 7,99zł.

 

 

 

źródło: empik.pl

 

 

 

 

7. BE ACTIVE

 

Magazyny dla aktywnych fizycznie także są pełne cudownych dodatków. W najnowszym BE ACTIVE możemy znaleźć płytę z ćwiczeniami jogi. Jeśli chcesz poznać tajniki jogi to ta gazeta musi być twoja. Cena gazety z dodatkiem to 29,99 zł.

 

 

 

 

źródło: empik.pl

 

 

8. SHAPE

 

W najnowszym numerze SHAPE, na okładce którego możemy podziwiać Beatę Tadlę znajdziemy słodki dodatek, a mianowicie baton Anny Lewandowskiej. Cena gazety z dodatkiem to 7,99 zł.

 

 

 

źródło: empik.pl

 

 

To wszystkie gazety oraz dodatki, które wydały mi się najbardziej interesujące w tym miesiącu. Mam nadzieję, że zainspirowałam Was trochę i któryś dodatek tak Was zainteresował, że pobiegniecie po niego do sklepu. Ja zdradzę Wam w tajemnicy, ze mam ju ELLE i poluję na miesięcznik ZWIERCIADŁO. Koniecznie napiszcie mi w komentarzu która gazeta musi być Wasza oraz czy taki post jest pomocny?

 

 

Pozdrawiam Annapoint 🙂

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning

: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/annapoin/domains/annapoint.pl/public_html/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392