lifestyle,  recenzje kosmetyków

DZIEŃ BLOGERA I SPOTKANIE BLOGEREK 2019

W tym roku dzień blogera uczciłam przemiłym spotkaniem w Rybniku. Przemiłe towarzystwo i dawka wiedzy kosmetycznej. Ciekawi jesteście co działo się na spotkaniu? Zapraszam do lektury 🙂

 

 

 

 

Spotkanie odbyło się 31 sierpnia w Rybniku. Jak zawsze spotkanie odbyło się w restauracji, w której rozpoczęliśmy od obiadu. Nie wiem jak to się stało, ale prawie każda z nas zdecydowała się na sałatkę z kurczaka. Chyba chciałyśmy być takie fit. Porcja sałatki była ogromna, nie do przejedzenia. Bardzo lubię uczestniczyć w takich wydarzeniach bo możemy spotkać osoby, które podzielają nasze zainteresowania. organizatorką tego spotkania była Ola  z bloga Świat Aleksandry.

 

W spotkaniu brały udział:

 

 

Następnie w przerwie między pogaduszkami odbyła się telekonferencja z jedną z założycielek marki BasicLab. Pani opowiedziała nam o filozofii firmy i o produktach. Testowałam kilka produktów marki i jestem naprawdę zadowolona z działania. Widać, że marka jest naprawdę przemyślana pod względem opakowań jak i samego składu kosmetyków.

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, ekran i telefon

 

 

 

Następnie przyszedł czas na spotkanie z firmą Organic Life. Szczerze mówią nigdy nie słyszałam o tej marce, byłam zadowolona, że mogłam dowiedzieć się czegoś nowego. Miałyśmy okazję poznać konsystencję i zapachy preparatów. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie ich składy.

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą, tabela, w budynku i jedzenie

 

 

Po prezentacjach miałyśmy chwilę czasu dla siebie. Wypiłyśmy kawkę, zjadłyśmy przepyszną szarlotkę z sosem piernikowym. To połączenie choć było dla mnie troszkę dziwne, było przepyszne.

 

 

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą

 

 

 

Pod sam koniec spotkania Ola zorganizowała dla nas małe warsztaty DIY podczas których mogłyśmy przygotować woreczki zapachowe do szały czy nawet do samochodu. Do wyboru miałyśmy kilka olejków, mięte czy lawendę.

Obraz może zawierać: jedzenie i w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, ludzie jedzą, tabela, napój, jedzenie i w budynku

 

 

Bardzo dziękuję dziewczynom za przemiłe sobotnie popołudnie. Mam nadzieję, że zobaczymy się przy okazji kolejnego spotkania.

 

 

Bardzo dziękujemy sponsorom za wszystkie upominki.

A co przywiozłam ze spotkania? O tym w kolejnym wpisie.

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *