DOM,  lifestyle

JEGER EFEKTY -JAK SPRAWDZA SIĘ BETONOWA ŚCIANA

Betonowa ściana to bardzo modny element dekoracyjny w mieszkaniu. Jak sprawdza się po kilku miesiącach mieszkania?

 

 

 

 

 

Remont mieszkania to niezłe przedsięwzięcie. jak wiecie remont wykonywaliśmy sami z pomocą rodziców. Do stanu zamieszkania, ale oczywiście nie całkowitego końca remontu zmieściliśmy się w 6 miesiącach.

 

Jednym z etapów była betonowa ściana s salonie. Jak się sprawdza i czy jestem zadowolona z efektu. Tego wszystkiego dowiecie się z dzisiejszego postu.

 

Jak wiecie zdecydowaliśmy się na beton dekoracyjny marki Jeger.

 

Więcej o procesie aplikacji betonu zobaczycie w filmie na yt

 

 

Po ok dwóch miesiącach mieszkania muszę powiedzieć, że ściana sprawdza się super. Ściana jest oświetlana przez 3 punktowe reflektory, które bardzo fajnie podkreślają strukturę ściany.

Podczas tego czasu ściana w żaden sposób nie zmieniła swojego koloru, ani struktury. Nie jest nigdzie porysowana, ani poszczerbiona. Jest jak nowa 🙂 Musze wam powiedzieć, że każdy kto nas odwiedza zwraca na ścianę szczególną uwagę. Po pierwsze dlatego, że jest naprawdę piękna i dobrze wykonana ( robiliśmy ją sami) a poza tym w połączeniu z ogromną sofą robi duże wrażenie 😉

 

 

 

 

Jestem ciekawa moi drodzy czy Wy macie takie rozwiązanie u siebie w domu ?? A może cały czas zastanawiacie się nad tym rozwiązaniem? Ja ze swojej strony serdecznie polecam Wam betonową ścianę.

 

 

Pozdrawiam, Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *