DOM,  lifestyle

DESENIO- PLAKATY, KTÓRE WYPEŁNIĄ WNĘTRZA

Plakaty to znakomity sposób, aby zagospodarować przestrzeń na ścianie. Pamiętać należy jednak, aby plakat dopasować do stylu w jakim urządzone jest wnętrze. Z pomocą przychodzi strona DESENIO.

Jak wiecie już przeprowadziliśmy się do naszych 4 kątów. Mamy wszystkie niezbędne sprzęty, ale mieszkanie jest jeszcze troszkę surowe, brakuje w nim dodatków, które ocieplą wnętrze i wypełnią puste ściany.

Wchodząc na stronę DESENIO, przepadłam… tysiące pięknych plakatów, które tylko proszą się o zamówienie. Bardzo dziękuje DESENIO za chęć podjęcia współpracy.

 

W ofercie DESENIO znajdziecie tysiące produktów, w różnych kategoriach, stylach, rozmiarach. Na stronie znajdują się plakaty czarno białe, fotografie, czy cytaty motywacyjne. Jak wspomniałam wybór jest wręcz nieograniczony.

 

Ja jako, że od zawsze marzę o wycieczce do USA postanowiłam przenieść go do salonu. Zdecydowałam się na 3 plakaty z motywami Nowego Yorku. Żółta taksówka, charakterystyczne schody ewakuacyjne na zewnątrz  budynku- to właśnie są Stany.

 

Plakaty, które wiszą w salonie:

Żółta taksówka

Nowy York – widok z góry 

Schody Ewakuacyjne 

 

 

 

 

 

Trzy plakaty o wymiarach 70x50cm zawisły w salonie. Do plakatów dobrałam także metalowe ramki w kolorze czarnym. Są eleganckie i znakomicie eksponują umieszczony w nich plakat. Montaż plaktów do ramki jest także banalnie proste. Co fajne ramki można wieszać w poziomie jak i w pionie. Bardzo ładnie wzajemnie się uzupełniają i dopełniają długą betonową ścianę.

 

Aby równo umieścić plakaty najpierw powiesiliśmy środki, które znajdowały się w ramkach, aby wyznaczyć wysokości na jakiej mają wisieć.

 

 

 

Kolejny bardziej stonowany plakat z motywem roślinnym wisi w przedpokoju i wita  gości. To subtelny element, który dopełnia pustą przestrzeń przy szafie. Zwraca na siebie uwagę już od wejścia. Ożywia przedpokój, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej ciekawy.

Tutaj na zmianę zamówiłam także plakat w odcieniach różu z motywem morskim.

 

Plakat z przedpokoju:

Złote liście 

 

 

 

Mając możliwość zamówienia plakatów postanowiłam zadbać także o moją komodę gdzie znajdują się moje perfumy i inne drobiazgi. Tutaj zamówiłam białe ramki, które pasują do mebli i ścian w rozmiarze 21x30cm oraz stonowane pastelowe plakaty.

 

 

Mam nadzieję, że zainspirowałam Was do ozdabiania mieszkania plakatami oraz, że te wybrane przeze mnie Wam się podobają.

 

Mam dla Was także filmik, w którym zobaczycie jak łatwo zamontować plakaty.

 

 

Dajcie mi proszę znać w komentarzach jak podobają Wam się plakaty we wnętrzach:) Jestem ciekawa Waszej opinii.

 

Pozdrawiam Annapoint.

 

 

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *