DOM

INTELIGENTNY DOM – NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ.

Coraz częściej podczas budowy domu, czy wykończenia mieszkania chcemy zadbać o swoje bezpieczeństwo, ale i mieć gadżet.

 

 

Jak wiecie inteligentne domy ostatnio robią mega furorę. Ilość technologii, którą możemy włożyć do swoich 4 kątów jest coraz większa.

Jest naprawdę masa produktów, którymi możemy naszpikować dom, czy mieszkanie. Poniżej chciałabym Wam powiedzieć o kilku z nich:

 

KAMERY

To chyba najczęściej używany gadżet w naszych domach, czy mieszkaniach. Zlokalizowane na zewnątrz mają bez wątpienia funkcje bezpieczeństwa. W domu najczęściej podglądamy co robią nasze czworonogi podczas naszej nieobecności.

 

OŚWIETLENIE

 

To także jedna z tańszych opcji podniesienia standardu swojego domu . Różnokolorowe oświetlenie, zmiana ich stopnia natężenia to tylko niektóre z funkcji, które zapewnia nam oświetlenie. Może być sterowane z pilota lub panelu na ścianie.

WIDEODOMOFONY

 

To dość mało popularna metoda używana w domu. Najczęściej stosowana forma tego gadżetu too skrzynka na listy z wideodomofonem. Spełnia ona kilka funkcji. Po pierwsze to po prostu skrzynka na listy z dodatkowym ekranem, który pokazuje nam kto jest przed bramą. Większość z nich ma opcję nagrywania, czy robienia zdjęć. TO fajna opcja, kiedy nie ma nas często w domu.

 

 

Dajcie mi znać, czy macie któryś z tych gadżetów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *